Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zmierzwiony kok na boku: streetstyle
Zmierzwiony kok na boku: streetstyle
Fryzura

Zmierzwiony kok na boku: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Kasztanowe, długie i rozświetlone przez jaśniejsze refleksy włosy. Nasz dzisiejszy streetstyle związała je w niski kok, który umieściła na boku. Wystaje z niego kilka kosmyków, tworząc zmierzwiony efekt. Zarysowała także niski przedziałek na bok i zaczesała włosy w tym samym kierunku. Jej celem jest zwiększenie objętości. Dzięki temu, uzyskała zmierzwiony i naturalny efekt w stylu bohemy.
 
Jej wygląd? Rockowy, chłopięcy, luźny styl. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła czarną kamizelkę oraz rozpiętą koszulę oversize. Dobrała je do jeansów typu slim i kurtki w stylu boyfriend. W kwestii akcesoriów, podkreśliła swój męski styl skórzanymi botkami. Jej brązowa torebka dyskretnie kompletuje jej ubiór. Nasz dzisiejszy streetstyle wybrała prosty makijaż w kolorach nude.
 
Rada dnia. Jeśli nie masz wystarczająco gęstych włosów, by zrobić kok, natapiruj je u nasady i czesz w kierunku przeciwnym do cebulek. Na koniec, nałóż produkt bez spłukiwania Foamer & Texture przed uczesaniem, aby mieć gęste, lśniące, uniesione włosy.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ