Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zmień kolor, by nadać włosom objętości
Zmień kolor, by nadać włosom objętości
Eksperci

Zmień kolor, by nadać włosom objętości

Dział
Aby nadać włosom objętości, należy je pocieniować. Niemniej jednak, nie jest to jedyna technika. Czasem zwykła zmiana koloru włosów może sprawić, że objętość włosów wydawać się będzie większa. Wyjaśnijmy.
 
Zmiana koloru włosów nie nadaje naprawdę objętości włosom, ale może sprawić, że będziemy mieli takie wrażenie. "Według głównych zasad farbowania włosów, jeśli część z nich jest ciemniejsza od pozostałych, objętość zdaje się być większa. Tak właśnie działa technika Lift Color. Mamy wrażenie, że włosy są wydłużone. Inną techniką, dzięki której zwiększysz wizualnie objętość włosów jest kontrast. Efekt ten również osiągniesz w salonach Jean Louis David".
 
Czasem krótkie włosy mogą się kołtunić w skutek nałożenia niektórych kolorów. "Takie kolory jak Gloss powodują, że objętość włosów wydaje się być większa. Fakt, że kolor osiada na niektórych kosmykach sprawia, że włókna włosów są grubsze i wydaje się, że jest ich więcej".
 
Zmiana koloru włosów sprawia, że objętość włosów zdaje się być większa, natomiast ich cieniowanie rzeczywiście ją zwiększa. "Sama zdecyduj, czy chcesz zastosować obie techniki i dodać fryzurze objętości. Podczas twojej wizyty w salonie, jeżeli rzeczywiście zależy ci na zachowaniu długotrwałej objętości, poproś fryzjera o zastosowanie obu technik".
 
Nasza rada: Pielęgnacja farbowanych włosów obywa się dzięki odpowiednim produktom pielęgnacyjnym oraz szamponom. Aby kolor się nie zmywał, a włosy były codziennie nawilżone, zdecyduj się na linię Color Therapy.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ