Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zmień fryzurę bez strzyżenia
Zmień fryzurę bez strzyżenia
Eksperci

Zmień fryzurę bez strzyżenia

Dział
Aby zwiększyć liczbę możliwych uczesań, bez zmiany fryzury, wystarczy posiadać odpowiednie produkty i przybory. Jak udowadnia Jeff Causse, przy odrobinie wyobraźni, wszystko staje się możliwe!
 
Na początek, kilka rzeczy, które musisz mieć pod ręką. „Oczywiście suszarka, ale również prostownica o zaokrąglonym kształcie, której będziesz mogła również użyć do kręcenia loków! Prawdopodobnie, będziesz również potrzebowała pianki do stylizacji, aby dodać twoim włosom objętości, krem do brushingu, który sprawi, że twoje włosy staną się bardziej elastyczne i łatwiej będzie z nimi pracować, spray utrwalający i lakier, który pozwoli utrwalić fryzurę bez matowienia włosów.” Z takim wyposażeniem jesteś przygotowana na każdą okazję!
 
Krótkie włosy można, na przykład, potargać i rozwichrzyć, co nada im rokowy look. W tym celu, użyj sprayu utrwalającego, który pozwoli dodać dynamiki twojej fryzurze, i modeluj włosy przy użyciu samych palców. „Nie wahaj się pożyczyć produktów do stylizacji od twojego mężczyzny. Pomogą ci one np. uzyskać bardzo efektowny efekt wet look. Wystarczy, ze nałożysz żel na jeszcze spłaszczone włosy.”

Osoby o kwadratowych twarzach mają możliwość gry formą! Możemy zrobić coś w stylu bardzo sztywnego „lissage baguette”, używając do tego produktu termoochronnego przed przystąpieniem do prasowania włosów, co zapewni idealną fryzurę, bez żadnych fal. Tą samą prostownicą możemy również uczesać ciebie bardziej glamour, sprawiając, że twoje włosy będą całe w lokach: kiedy już umieścisz włosy między płytami prostownicy wystarczy obrócić je o 90 stopni, a następnie przeciągnąć po całej długości aż do końca. Loki będą mniej lub bardziej ściśnięte, w zależności od grubości kosmyka.
 
Jeżeli chodzi o długie włosy, możesz stosować rozmaite dodatki, spinki i łączniki. Możliwości staną się dzięki nim nieograniczone! Od lekko rozmytych koków, poprzez uczesane-rozczesane warkocze, do kitek na górze, na dole i z boku: wszystkie Twoje zachcianki mogą zostać osiągnięte przy użyciu odpowiednich akcesoriów!
 
Nasza rada: Specjalna okazja? Umyj swoje włosy dzień wcześniej, aby być pewna, że Twoje dodatki i spinki się nie zsuną.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ