Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Złoty kolor, gwiazda w świecie urody
Złoty kolor, gwiazda w świecie urody
Trendy i styl

Złoty kolor, gwiazda w świecie urody

Dział
Często zdarza się tak, że modowe trendy przenoszą się do świata urody. Tak jest w przypadku pozłacanego podkładu do twarzy. Kolor ten jest szczególnie widoczny latem na ubraniach, a w 2014 roku będziecie go również nosić we włosach i na twarzy! Zoom na ten trend.
 
Trend. Lato jest często synonimem świecącego słońca i opalonej skóry. Co lepiej uwydatni twoją opaleniznę niż elementy złotego koloru? Nic! W tym roku, błyszczący kolor widoczny jest na całym ciele. Wystarczy, że znajdziesz miejsce, w którym chcesz go nosić: na brwiach, rzęsach, a nawet na przedziałku. Wszystko jest dozwolone, a pokazy mody to potwierdzają!
 
Złoty kolor na twoich włosach. Bądź pewna! Wcale nie oznacza to, że będzie on widoczny na całej fryzurze. Zgodnie z pokazem Dries Van Noten należy zachować subtelność. Ten prosty i elegancki rezultat może być inspiracją dla innych! Wystarczy brać przykład. Na pokazie, fryzjer przyznał, że za pomocą pędzelka nałożył na przedziałek złoto płatkowe. W rzeczywistości niektórzy twierdzą, że wystarczy przykleić pozłacaną nitkę. Nieważna jest technika, ważny jest rezultat, który sprawi, że twoje letnie fryzury będą jedyne w swoim rodzaju.
 
Złoty kolor na twojej twarzy. Nie musisz się martwić. Nie chodzi o to, by nakładać pozłacany róż na policzki. Świecące kolory nosi się dyskretnie. Poza złotawym przedziałkiem, Dries Van Noten postanowił nałożyć złoty kolor na rzęsy, ale nie na wszystkie. W przeciwnym razie rezultat byłby zbyt ekstrawagancki. Sztuczne rzęsy lub eyeliner pozwolą ci otrzymać taki rezultat jak ten z pokazu. Na wybiegu Christiana Diora, pozłacany kolor widoczny jest na brwiach. Akcent położony został tutaj na wzrok, a poza świecącym cieniem do powiek, wizażysta zdecydował się nałożyć złoty kolor na brwi. Moda na ten trend miesza się z modą na podkreślone rzęsy XXL. Wystarczy, że nałożysz pozłacany krem, a na pewno się to spodoba fankom modowych trendów!
 
© Pixelformula / Pokaz Dries Van Noten prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 i pokaz Christian Dior prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ