Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Odcienie blondu na zimę
Odcienie blondu na zimę
Farbowanie

Odcienie blondu na zimę

Dział
Spadające temperatury i szarość dadzą ci ochotę do rozjaśnienia twoich włosów. Dlatego też kolor blond jest w tym okresie trendy. Co roku, wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, trend ten staje się bardziej widoczny niż zwykle. Zoom na odcienie blondu modne w tym sezonie.
 
Lift Kolor. Kolor ten nakłada się na włosy o średniej jasności. Lift Color’s podobny jest do odwróconego tie & dye. Efekt jaśniejszych odrostów i ciemniejszych końcówek uzyskać możesz w salonach Jean Louis Davida. Przejście kolorów jest stopniowe, włosy są coraz jaśniejsze ku czubkowi głowy. Żeby nadać im perfekcyjny kolor, twój fryzjer w salonie zastosuje technikę 2 w 1 wewnątrz fryzury, natomiast na końcówkach tzw. Kontrast.
 
Naturalny blond. Zapomnij o śnieżnym blondzie i innych zbyt jasnych odcieniach, szczególnie jeśli twój podstawowy kolor jest ciemniejszy niż popielaty blond. Tej zimy, twój blond powinien być bliski naturalnego blondu, ani nie za ciemny, ani nie za jasny. Dlatego też, przyjdź do salonu, aby zapytać o poradę fryzjera. W salonach Jean Louis David, w celu uzyskania najbardziej naturalnego blondu, fryzjerzy stosują balejaż Kontrast. Rezultat? Maksymalny połysk koloru najbardziej zbliżonego do twoich naturalnych włosów.
 
Metaliczny blond. Boisz się, że na twojej fryzurze pojawią się siwe włosy? W tym sezonie nie należy ich unikać, ale raczej je uwydatnić. Jest to sezon, w którym dominują kolory ze złocistymi i srebrzystymi refleksami. Jak dodać blasku twoim włosom? Nieunikniona jest pomoc specjalisty, który doradzi ci i dobierze kolor, który nie będzie ani zbyt siwy, ani sztucznie złocisty. Niezapomnij o haśle zimy: zapomnij o zbyt nienaturalnych kolorach.
 
© Pixelformula / Pokaz Hermès prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ