Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Żel – najlepszy przyjaciel kucyka bez przedziałka
Żel – najlepszy przyjaciel kucyka bez przedziałka
Fryzura

Żel – najlepszy przyjaciel kucyka bez przedziałka

Dział
Daj się skusić na to wiązanie, które zawiera wszystkie modne elementy w 2015 roku. Po jego zrobieniu, nie będziesz mogła się bez niego obejść! Rozszyfrujmy.
 
Kucyk. Jest to trendy wiązanie, które nigdy nie wychodzi z mody. Pasować ci ono będzie bez względu na twój styl. Niski, wysoki, luźny kucyk lub w stylu retro... uwodzi on w każdej formie, ponieważ jest zarówno prosty, jak i łatwy do uczesania. W 2015 roku, powinnien on być ulizany i bez przedziałka, by wyglądać nowocześśnie. Kucyk zaprezentowany został na pokazie domu mody Tod's podczas ostatniego jesienno-zimowego Tygodnia Mody w Paryżu.
 
Efekt wet look. W tym sezonie, był on obowiązkowy, zarówno na pokazach haute-couture, jak i na czerwonych dywanach. Ten efekt mokrych włosów nadaje ci stylu glamour, jak syrenie, która właśnie wyszła z wody. Dlaczego odnosi on taki sukces? Ponieważ można go przystosować według twoich zachcianek i można go nosić na różne sposoby.
 
Jak go zrobić? Przede wszystkim, nie rób przedziałka. Zbierz włosy z tyłu głowy za pomocą szczotki i zwiąż je w kucyk za pomocą gumki. Lekko go zaciśnij i nałóż na niego odrobinę żelu, by uzyskać lśniący i ulizany efekt. Włosy na długości powinny pozostać naturalne. Spryskaj fryzurę lakierem, by trzymała się przez cały dzień.
 
© PixelFormula, Pokaz Issey Miyake, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ