Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Zdrowy tryb życia, by mieć piękne włosy
Zdrowy tryb życia, by mieć piękne włosy
Pielęgnacja

Zdrowy tryb życia, by mieć piękne włosy

Dział
Jeżeli chcesz mieć piękne i wytrzymałe włosy, pamiętaj, że zdrowy tryb życia odgrywa tu niemałą rolę. Ma on także wpływ na twoją figurę oraz wygląd skóry. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, które pozwolą ci zwiększyć Twoje szanse na piękne włosy.
 
„Najważniejsza jest zrównoważona i zróżnicowana dieta. Aby zachować dobrą formę fizyczną, jak i piękne włosy, potrzebne ci są: żelazo, magnez, białka, witaminy itd.” A chcąc dostarczyć organizmowi wszystkich tych niezbędnych elementów, powinnaś jeść, między innymi: jajka, warzywa, ryby, produkty bogate w skrobię, unikając przy tym cukrów i tłuszczy.
 
Aktywność fizyczna ma zbawienny wpływ na sylwetkę, a także na włosy. „Kiedy się pocisz, twój organizm pozbywa się niepotrzebnych toksyn, a pocenie odbywa się także przez skórę głowy! W rezultacie, twoje włosy są piękniejsze i zdrowsze.” Pamiętaj jednak, by nie zostawiać spoconej skóry głowy i spłukać lub umyć włosy szamponem po wykonywanej aktywności fizycznej!
 
Palenie papierosów nie sprzyja pięknym włosom. „Twoja skóra głowy staje się wtedy mniej elastyczna i mniej dotleniona ponieważ krew nie dopływa do cebulek włosowych. W rezultacie, włosy stają się bardziej matowe.”
 
Zanieczyszczenia również sprawiają, że włosy matowieją oraz stają się bardziej łamliwe. „Dlatego też, w salonach Jean Louis David stworzyliśmy gamę produktów chroniących włosy przez zanieczyszczeniami charakterystycznymi dla miast oraz przed działaniem promieniowania UV.” Dzięki takiej ochronie, włosy staną się bardziej wytrzymałe.
 
„Śpij minimum 7 do 8 godzin na dobę. Kiedy jesteś zmęczona, czuje to cały twój organizm, w tym także i włosy, które mogą być przez to bardziej matowe i bez blasku. Włosy odzwierciedlają ogólny stan twojego organizmu.” Staraj się więc unikać wszelkich niepotrzebnych stresów.
 
Nasza rada: Masowanie skóry głowy to kolejny dobry sposób na piękne włosy. Pod prysznicem lub oglądając dobry film, pomasuj przez chwilę swoją skórę głowy, aby pobudzić mikrocyrkulację krwi.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ