Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zdrowy tryb życia, by mieć piękne włosy
Zdrowy tryb życia, by mieć piękne włosy
Pielęgnacja

Zdrowy tryb życia, by mieć piękne włosy

Dział
Jeżeli chcesz mieć piękne i wytrzymałe włosy, pamiętaj, że zdrowy tryb życia odgrywa tu niemałą rolę. Ma on także wpływ na twoją figurę oraz wygląd skóry. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, które pozwolą ci zwiększyć Twoje szanse na piękne włosy.
 
„Najważniejsza jest zrównoważona i zróżnicowana dieta. Aby zachować dobrą formę fizyczną, jak i piękne włosy, potrzebne ci są: żelazo, magnez, białka, witaminy itd.” A chcąc dostarczyć organizmowi wszystkich tych niezbędnych elementów, powinnaś jeść, między innymi: jajka, warzywa, ryby, produkty bogate w skrobię, unikając przy tym cukrów i tłuszczy.
 
Aktywność fizyczna ma zbawienny wpływ na sylwetkę, a także na włosy. „Kiedy się pocisz, twój organizm pozbywa się niepotrzebnych toksyn, a pocenie odbywa się także przez skórę głowy! W rezultacie, twoje włosy są piękniejsze i zdrowsze.” Pamiętaj jednak, by nie zostawiać spoconej skóry głowy i spłukać lub umyć włosy szamponem po wykonywanej aktywności fizycznej!
 
Palenie papierosów nie sprzyja pięknym włosom. „Twoja skóra głowy staje się wtedy mniej elastyczna i mniej dotleniona ponieważ krew nie dopływa do cebulek włosowych. W rezultacie, włosy stają się bardziej matowe.”
 
Zanieczyszczenia również sprawiają, że włosy matowieją oraz stają się bardziej łamliwe. „Dlatego też, w salonach Jean Louis David stworzyliśmy gamę produktów chroniących włosy przez zanieczyszczeniami charakterystycznymi dla miast oraz przed działaniem promieniowania UV.” Dzięki takiej ochronie, włosy staną się bardziej wytrzymałe.
 
„Śpij minimum 7 do 8 godzin na dobę. Kiedy jesteś zmęczona, czuje to cały twój organizm, w tym także i włosy, które mogą być przez to bardziej matowe i bez blasku. Włosy odzwierciedlają ogólny stan twojego organizmu.” Staraj się więc unikać wszelkich niepotrzebnych stresów.
 
Nasza rada: Masowanie skóry głowy to kolejny dobry sposób na piękne włosy. Pod prysznicem lub oglądając dobry film, pomasuj przez chwilę swoją skórę głowy, aby pobudzić mikrocyrkulację krwi.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ