Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zawijany warkocz – fryzura, którą musisz zrobić tego lata
Zawijany warkocz – fryzura, którą musisz zrobić tego lata
Fryzura

Zawijany warkocz – fryzura, którą musisz zrobić tego lata

Dział
Sezon letni jest najlepszym okresem, w którym możesz odkryć nowe techniki wiązania włosów. Wysokie temperatury oraz wilgotność sprawiają, że nie masz ochoty na to, by je wiązać lub prostować. Latem 2014 roku zrób sobie zawijany warkocz.
 
Zawijany warkocz prezentowany jest regularnie na pokazach, ale rzadziej kobiety noszą go na co dzień. Niemniej jednak, jest on wyjątkowo łatwy do uczesania. Można go zrobić wyłącznie na długich włosach, ponieważ efekt nie będzie równie estetyczny na krótkich, a nawet trudno by było go uczesać. Kobiety, które noszą średniej długości włosy, mogą robić go przez całe lato. Jest to elegancka, praktyczna fryzura, odkrywająca twarz – jest to idealne rozwiązanie, gdy temperatury wzrastają.
 
By zrobić zawijanego warkocza, zaczesz wszystkie włosy do tyłu. Następnie, zwiąż je za pomocą gumki z haczykiem. Musisz uczesać wysoko upiętego kucyka. Po związaniu włosów, rozdziel je na dwie równe części. Zawiń jedną wokół drugiej. Warkocz musi być ściśnięty, by efekt trzymał się przez cały dzień. Spryskaj go produktem do modelowania i utrwalania fryzury w połowie długości oraz na końcówkach. Na końcu zwiąż włosy i spryskaj je lakierem, by długo się trzymały.
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ