Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

 Zawijany podwójny warkocz – obowiązkowa powakacyjna fryzura?
Zawijany podwójny warkocz – obowiązkowa powakacyjna fryzura?
Fryzura

Zawijany podwójny warkocz – obowiązkowa powakacyjna fryzura?

Dział
Gdy mowa jest o " podwójnym warkoczu", przychodzi ci na myśl fryzura z dziecięcych lat, którą nosiłaś w przedszkolu. Tradycyjnie, zarezerwowana jest ona głównie dla młodych dziewczyn, niemniej jednak, aktualnie, pojawia się również na głowach kobiet. A gdybyś i ty ją uczesała?
 
Zimą 2014 roku, twoja fryzura powinna zachować dziecinny aspekt, a przy tym być nowoczesna. Tak właśnie jest w przypadku fryzur modelek z pokazu Givenchy (powyżej) i to właśnie je powinnaś naśladować. Są one praktyczne, pozwalają odsłonić twarz i sprawiają, że wyglądasz unikatowo. Oto dowód, że czasem wystarczy niewiele, byś się wyróżniała!
 
Zrób fryzurę, prezentowaną na pokazie, zarysowywując przedziałek pośrodku głowy. Następnie, rozdziel włosy na dwie różne części. Zapleć warkocze i zwiąż je za pomocą niewidocznych gumek do włosów. Po zakończeniu, zawiń jeden warkocz na drugi na wysokości karku, aby wyglądały, jakby się w tym punkcie łączyły. Przypnij je spinkami i cienką gumką. Wiązanie nie może być widoczne. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem. I oto twoja dziecinna, a zarazem nowoczesna i kobieca fryzura jest gotowa!
 
© Pixelformula / Pokaz Givenchy prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ