Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zaopatrz się w Shine Spray, by mieć włosy pełne blasku
Zaopatrz się w Shine Spray, by mieć włosy pełne blasku
Eksperci

Zaopatrz się w Shine Spray, by mieć włosy pełne blasku

Dział
Shine Spray, nowy produkt marki Jean Louis David, dodaje wszystkim rodzajom włosów blasku, a szczególnie tym, które są go pozbawione. Jest to idealne rozwiązanie, by uzyskać elegancką, pełną połysku fryzurę.
 
Shine Spray dodaje twoim włosom blasku. “Dzięki niemu twoje włosy będą wyglądać, jakby napadał na nie lekki deszcz, nadający im połysku. Spray ten jest bardzo delikatny i łatwo się rozprowadza, dzięki czemu uzyskujesz zaskakujący i szykowny efekt. Spray ten jest jak lekka bryza, która sprawia, że włosy się nie przetłuszczają”.
 
Shine Spray nie jest produktem stylizującym, tylko wykończeniowym. “Pozwala on jedynie nadać twoim włosom blasku. Nadaje on fryzurze końcowego efektu. Nie ma on żadnych właściwości utrwalających lub układających, dlatego też powinien być nałożony po zakończeniu fryzury. Zanim go nałożysz, zaopatrz się w produkt do czesania i modelowania fryzury, a na koniec użyj Shine Spray’u".
 
Poza właściwościami połyskującymi, Shine Spray neutralizuje zapach. “Noś go zawsze ze sobą, by twoja fryzura subtelnie pachniała. Niechciany zapach jest wyeliminowany, a na jego miejscu pojawia się świeżość. Nie nakładaj go co godzinę. Wystarczy, że spryskasz włosy dwa razy dziennie: raz między 12 a 14 i raz wieczorem!”.
 
Nasza rada: Aby dodać twoim włosom ekstremalnego blasku, nałóż go na conajmniej 20 cm ich długości za pomocą szczotki lub grzebienia, dzięki którym użyjesz odpowiedniej ilości produktu.
 
© Pixelformula / Pokaz 3.1 Phillip Lim prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ