Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zaokrąglony tapir na krótkiej fryzurze na boba
Zaokrąglony tapir na krótkiej fryzurze na boba
Fryzura

Zaokrąglony tapir na krótkiej fryzurze na boba

Dział
Ta fryzura pełna charakteru zaprezentowana została na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Karena Walkera podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Zoom na stylizację, którą bez wątpienia pokochasz.
 
Trend. Modelka nosi krótką fryzurę na boba na włosach w kolorze platynowy blond. Kosmyk z przodu zaczesany jest do tyłu, tworząc zaokrąglony tapir, który doskonale odkrywa twarz. Nadaje on fryzurze charakteru i rockowego oraz nowoczesnego stylu.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, pragnących nosić modną fryzurę, którą można czesać na różne sposoby. Pasuje ona do każdego stylu, bez względu na to, czy masz proste, kręcone czy lokowane włosy. Jeśli ty również chcesz uczesać rockowy tapir, nadasz swojemu stylowi szykownego i zbuntowanego charakteru.
 
Jak ją uczesać? Umyj włosy szamponem Express Therapy, a w równą minutę je odżywisz. Dokładnie je wysusz i pozostaw rozpuszczone. Następnie, oddziel część włosów usytuowaną z przodu głowy, z których zrobisz tapir. Delikatnie natapiruj je u nasady i zaczesz kosmyk do tyłu, by uzyskać zaokrąglony efekt. Przypnij włosy za pomocą płaskich wsuwek i spryskaj fryzurę lakierem.
 
© PixelFormula, Pokaz Karen Walker, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ