Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zaokrąglona grzywka - trend 2015
Zaokrąglona grzywka - trend 2015
Fryzura

Zaokrąglona grzywka - trend 2015

Dział
Grzywka to doskonały sposób na uwydatnienie twojego stylu i metamorfozę, bez przechodzenia radykalnych zmian. Zoom na zaokrągloną wersję grzywki, która tej wiosny znajduje się na liście must-have.
 
Trend. Grzywka ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Alberty Ferretti podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Jest ona zaokrąglona, przykrywa czoło i kończy się na wysokości brwi. To doskonałe rozwiąznie, by oczy przyciągały wzrok. Zainspirowana jest ona latami 60 i nadaje fryzurze szykownego stylu retro.
 
Dla kogo? Pasuje ona zarówno do krótkich, długich, jak i średniej długości włosów. Doskonale wygląda u tych kobiet, które chcą podkreślić spojrzenie, bez względu na to, czy jest naturalne czy też wysublimowane przez dopracowany makijąż. Marzysz o stylu baby doll, ale nie chcesz wyglądać zbyt wulgarnie? Zrób intensywny makijaż typu smoky eye i pomaluj usta na czerwony kolor glamour.
 
Jak ją zrobić? Rozpuść włosy i zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Umieść grzywkę tak, by przykrywała czoło. Zaopatrz się prostownicę i podwiń grzywkę. Spryskaj fryzurę lakierem i gotowe! Przede wszystkim, nie zapomnij o nałóżeniu serum termoochronnego, zanim uczeszesz fryzurę. Dzięki niemu, twoja grzywka będzie zdrowa i pełna połysku przez długie tygodnie.
 
© PixelFormula, Pokaz Alberta Ferretti, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ