Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Załóż spinkę XXL i odsłoń swoją twarz
Załóż spinkę XXL i odsłoń swoją twarz
Trendy i styl

Załóż spinkę XXL i odsłoń swoją twarz

Dział
Zawsze szukasz sposobów na to, by odsłonić twarz? Niektóre kosmyki możesz zaczesać za uszy lub założyć dyskretne spinki, które utrzymają włosy z tyłu głowy. Niemniej jednak, w tym sezonie, powinnaś się zaopatrzeć w spinki XXL. To idealne rozwiązanie, by włosy nie opadały ci na oczy.
 
Trend. Tak, jak kolczyk ear cuff, spinka XXL jest chromowana i bardzo widoczna. Co więcej, jest ona praktyczna oraz estetyczna. Jeśli chcesz ją nosić, musisz wziąć pod uwagę fakt, że będzie ona przyciągać uwagę. Nie myśl o tym, by ją ukryć we włosach! To ona gra najważniejszą rolę.
 
Jaki model wybrać? Latem wybierz spinkę XXL w kwiaty, a zimą w metalicznym kolorze. Brunetki powinny nosić pozłacany model, blondynki srebrny, by były jak najbardziej widoczne. Ten dodatek w stylu retro sublimuje twój wygląd, bez względu na to, jaki masz styl. W tym przypadku, spinka jest długa i płaska. Nadaje ona charakteru małej, grzecznej dziewczynki, a przy tym kobiecości.
 
Jak ją nosić? Już wiesz, że nie powinnaś ukrywać spinki we włosach. Pomyśl więc wcześniej nad tym, w jaki sposób mogłabyś uwydatnić ten dodatek. Na pokazie Anterprima (powyżej), modelki noszą luźny kucyk ze spinką na czubku głowy. Naśladuj je i zarysuj przedziałek na boku, a następnie zwiąż włosy na wysokości karku. Nadaj fryzurze stylu bohemy i wyjmij kilka kosmyków, szczególnie jeden gruby kosmyk na górze. To właśnie on powinien opadać ci na uszy. Podepnij go za pomocą spinki! Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej długotrwałość.
 
© Pixelformula / Pokaz Anteprima prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ