Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Załóż perukę, by zmienić swój wygląd – opinia eksperta
Załóż perukę, by zmienić swój wygląd – opinia eksperta
Trendy i styl

Załóż perukę, by zmienić swój wygląd – opinia eksperta

Dział
Jeśli potrzebujesz radykalnych zmian, może powinnaś zacząć nosić perukę? To najlepsze rozwiązanie dla odważnych kobiet, które nie chcą obcinać swoich włosów. Nasz ekspert udzieli ci porad, by twoja metamorfoza była w 100% udana!
 
Jeśli chcesz ją nosić, powinnaś całkowicie schować pod nią twoje włosy. "Ważne jest to, by odpowiednio je ulizać. Jeśli są długie lub średniej długości, zrób niski kok i przypnij go za pomocą płaskich wsuwek. Najlepiej jednak będzie wtedy, gdy będziesz mieć krótkie włosy. Noszenie peruki było bardzo modne w latach 70. Od kilku sezonów, znów jest ona na czasie".
 
Perukę możesz zakładać zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. "Jest to technika transformacji, często stosowana na pokazach mody. Na co dzień, peruka nie jest zbyt praktyczna. Zaopatrz się w model, w którym włosy są naturalne. Dzięki temu, otrzymasz idealny rezultat. W przeciwnym razie, jest to doskonałe rozwiązanie na imprezowe czy przebierane wieczory. Wówczas, wybierz fantazyjny model z bardzo oryginalnymi fryzurami".
 
Nasza rada. Zanim założysz perukę, przykryj włosy satynowym szalem. Dzięki temu, twoje włosy nie będą się o nią ocierać i zbyt szybko się przetłuszczać.
 
© PixelFormula, Pokaz prêt-à-porter Marc Jacobs, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ