Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Załóż opaskę, by wysublimować twój wet look
Załóż opaskę, by wysublimować twój wet look
Trendy i styl

Załóż opaskę, by wysublimować twój wet look

Dział
Na pokazie Elie Saaby, kluczowym hasłem fryzjera jest "luksusowo, ale bez wulgarności". Tak właśnie powstał pomysł na fryzurę z efektem wet look, uwydatnionej dzięki pozłacanej opasce. Jest to idealne rozwiązanie, by dodać fryzurze oryginalności, a przy tym nie wyglądać zbyt ekstrawagancko. Ta wykwintna opaska widnieje we wszystkich modnych fryzurach.
 
Trend. Wiosną nachodzi nas ochota na akcesoria w stylu bohemy. Trend ten odchodzi jednak od świecidełek i skłania się ku minimalistycznym sylwetkom. Toteż zamiast zrobić zbyt dopracowaną fryzurę, lepiej pomyśleć o czymś prostszym. Nie ma nic lepszego, niż subtelna fryzura. Delikatny efekt wet look oraz dodatek, subtelnie nałożony na czubek głowy, jest idealnym zobrazowaniem trendu.
 
Wybór opaski. Podobnie jak na pokazie Elie Saaby, opaska powinna być raczej dyskretna. Nosi się ją po to, by sublimowała fryzurę, ale w granicach rozsądku. Zapomnij o dużych i kolorowych akcesoriach z twojego dzieciństwa. W tym sezonie należy nosić opaskę, która współgrać będzie z twoją fryzurą. To twoje włosy muszą być wyeksponowane, a nie dodatek. Zarówno twoje włosy, jak i cała fryzura, znajdują się na drugim planie, natomiast twoja twarz gra kluczową rolę.
 
Jak nosić opaskę, by wysublimować twój wet look? W praktyce, zaraz po umyciu włosów, powinnaś je wysuszyć. Następnie wyprostuj je za pomocą odpowiedniej prostownicy. Zaopatrz się w piankę do włosów, która nada im efekt wet look. Uważaj, by nałożyć odpowiednią ilość pianki, by włosy u nasady nie wyglądały na tłuste. By zrobić taką fryzurę, jak tę, prezentowaną na pokazie Elie Saaby, załóż opaskę, która utrzyma włosy z tyłu. Wybierz model w złotym lub srebrnym odcieniu. Dzięki temu idealnie będzie on współgrał z fryzurą. Unikaj raczej kolorów flashy, opasek z nadrukiem lub zbyt obszernych opasek.
 
© Pixelformula / Pokaz Elie Saab prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ