Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zadbaj o swoje przedłużenia latem
Zadbaj o swoje przedłużenia latem
Eksperci

Zadbaj o swoje przedłużenia latem

Dział
Latem powinnaś zadbać o swoje włosy. Pielęgnacja przedłużeń jest szczególnie ważna właśnie w tym okresie. Chcesz zmienić swoje włosy z krótkich na długie, czemu nie? Pamiętaj jednak, by zwrócić szczególną uwagę na przedłużenia podczas słonecznych dni.
 
Pielęgnacja przedłużeń latem to nie dobra rada, ale raczej obowiązek. „Osoby posiadające przedłużenia, niezależnie od tego, czy noszą je dla wydłużenia włosów, czy dodania im objętości, powinny je spiąć! Włosie wykorzystywane do przedłużania włosów jest z reguły odbarwiane, a następnie farbowane na pożądany kolor, co sprawia, że jest ono słabsze, niż naturalny włos. Jeżeli dodatkowo wystawisz je na słońce i narazisz na kontakt z piaskiem, gwarantujesz sobie katastrofę. Dlatego zwróć szczególną uwagę na swoje włosy podczas wizyt nad morzem lub na basenie.
 
Nie jest konieczne usuwanie przedłużeń na okres lata. „Wcale nie odradzamy noszenia przedłużeń latem. Jeżeli tylko na nie uważasz, przedłużenia nie powinny się zniszczyć. Aby uniknąć problemów, powinnaś o nie jednak odpowiednio zadbać, pielęgnować je i chronić. Upinaj włosy i postaraj się, by były dobrze rozczesane. Możesz w tym celu użyć specjalnych odżywek nakładanych na włosy od połowy ich długości, aż po same końce. Ponadto, pamiętaj, by regularnie nakładać na włosy maseczkę.
 
Okres wakacji nad morzem, kiedy twoje włosy są wystawione na działanie słońca i mają kontakt z solą i piaskiem, może znacznie je osłabić. „Nie osłabiaj ich więc jeszcze bardziej modelując przedłużenia przy użyciu prostownicy. Staraj się też unikać ich nadmiernego suszenia suszarką. Jeżeli spinasz włosy, wcale nie musisz ich codziennie myć. Pamiętaj o tym!
 
Nasza rada: Do rozczesywania włosów używaj szczotki lub grzebienia. Możesz w tym celu wykorzystać miękką, pneumatyczną szczotkę do włosów, dzięki której unikniesz targania i zaciągania przedłużeń.
 
© DR ©Jean-Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ