Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zadbaj o swoje kręcone włosy
Zadbaj o swoje kręcone włosy
Eksperci

Zadbaj o swoje kręcone włosy

Dział
Włosy kręcone nie poddają się łatwo pierwszym pociągnięciom grzebienia. Aby osiągnąć idealną fryzurę trzeba będzie trochę popracować! Nasze rady pomogą ci utrzymać twoje loki w idealnym porządku i dodać im życia.
 
Dzika grzywka, sprężyste loki, lśniące włosy… Nie zawsze. Co jest charakterystycznego dla włosów kręconych? To, że są bardziej suche niż inne. Według Jeffa Cause’a, należy zatem skoncentrować się na używaniu właściwego szamponu i odpowiednich środków do pielęgnacji włosów. „Możesz wybrać zarówno produkty o formule dobranej specjalnie do włosów kręconych lub po prostu zawierające składniki nawilżające.”
 
Po umyciu i osuszeniu włosów ręcznikiem, nałóż piankę do włosów, która doda im siły i witalności oraz serum, które pomoże je rozjaśnić. Susząc włosy, włącz suszarkę na najsłabszą moc i nałóż dyfuzor. To urządzenie okazuje się bardzo przydatne do wyzwolenia siły i sprężystości Twoich loków. „Pozwól im naturalnie opadać w strumieniach ciepłego powietrza, a same najlepiej odnajdą swój kształt!”
 
Jeff Causse proponuje również rozwiązanie alternatywne: możesz wymodelować loki palcami. „Rozgrzej w rękach odrobinę naszego produktu ułatwiającego kręcenie się włosów, stworzonego po to, aby dodać Twoim włosom dyscypliny i miękkości. Nałóż produkt zawijając kosmyki włosów wokół palców i pozostaw go do wyschnięcia na świeżym powietrzu, potrząsając od czasu do czasu głową na lewo i prawo.” Rezultat: idealna struktura loków i ochrona przed wilgocią!
 
Nasza rada: Na koniec, uwaga na codzienne czesanie. Czesz włosy na mokro. Zapomnij o szczotce do włosów i używaj grzebienia o szeroko rozstawionych zębach.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ