Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zadbaj o swoje długie włosy latem
Zadbaj o swoje długie włosy latem
Eksperci

Zadbaj o swoje długie włosy latem

Dział
Im dłuższe włosy, tym bardziej są narażone na szoki termiczne, działanie promieni UV i innych czynników zewnętrznych. Latem, włosy są osłabione z racji oddziaływania słońca, piasku i chloru, przez co szybciej niszczą się i zużywają.
 
Obecnie istnieje wiele produktów przeznaczonych do pielęgnacji długich włosów w okresie letnim. „Długie włosy powinny być stale chronione, czy to za pomocą kremów nawilżających, sprayów przeciwko promieniowaniu UV podczas opalania, czy też olejków chroniących włosy aż po same końce. Jeżeli masz zamiar spędzić wakacje nad morzem, powinnaś pamiętać o regularnym płukaniu włosów po wizycie na plaży, gdyż włosy po kontakcie z piaskiem mają skłonność do przesuszania się.
 
Nie ma większego znaczenia fakt, czy jesteś brunetką, czy blondynką. Twoje długie włosy będą szczególnie wrażliwe, jeżeli są farbowane lub mają pasemka. „Włosy nadwrażliwe są często cieńsze i bardziej osłabione, niezależnie od koloru. Dlatego, zanim udasz się na wakacje nad morze, zaopatrz się w kosmetyki ochronne. Przykładowo, szampon z keratyną odbuduje włókna włosowe, a twoje włosy staną się jeszcze piękniejsze.
 
Jednak, długie włosy powinny być chronione nie tylko za pomocą specjalnych kosmetyków, ale także okryć głowy. „Niezależnie od stylu, jaki preferujesz, pamiętaj, by zaopatrzyć się w kapelusz lub czapkę z daszkiem, gdyż piasek naprawdę nie jest największym sprzymierzeńcem twoich włosów.
 
Nasza rada: Dzięki działaniu słońca, na włosach pojawiają się śliczne złociste refleksy. Efekt ten nie trwa jednak wiecznie. Po wakacjach, warto zadbać o kolor swoich włosów, aby zachował swój blask na dłużej.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ