Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zadbaj o swój zarost
Zadbaj o swój zarost
Pielęgnacja

Zadbaj o swój zarost

Dział
Są mężczyźni, którzy lubią 3-dniowy zarost, inni wolą zapuścić brodę lub dużo dłuższą, tak zwaną „kozią bródkę”. Broda pozwoli Ci zaprezentować jedyny w swoim rodzaju wygląd i wyrazi Twój styl. Oto nasz streetstyle.
 
Jego fryzura? Włosy zaczesane są do tyłu za pomocą produktu modelującego i utrwalającego. Zarost po bokach twarzy jest długi na kilka centymetrów. Natomiast broda pozostaje znacznie dłuższa. Musisz ją zapuścić na odpowiednią długość, czyli taką, która nie będzie Ci przeszkadzać. Chcą utrzymać perfekcyjnie rockowy i buntowniczy charakter, Twoja broda musi sprawiać wrażenie zaniedbanej.
 
Jego wygląd? Ciemny i elegancki. Wygląd naszego streetstyle’u dnia, tak jak jego zarost i fryzura, jest szczególnie dopracowany. Spodnie typu slim oraz czarne buty dobrane są do białej koszuli i czarnego krawatu. Sezon zimowy wymaga założenia płaszcza. Nasz streetstyle dnia zdecydował założyć dziś płaszcz szarego koloru. Kilka obrączek, skórzane rękawiczki i gotowe!
 
Rada dnia: Ciężko jest nosić brodę, czy kozią bródkę na co dzień. Dlatego też, mężczyźni decydują się najczęściej na 3-dniowy zarost. Łatwo o niego zadbać. Wystarczy go regularnie podcinać maszynką.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ