Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zadbaj na co dzień o swoje loki
Zadbaj na co dzień o swoje loki
Eksperci

Zadbaj na co dzień o swoje loki

Dział
W przeciwieństwie do naturalnie prostych włosów, piękne loki wymagają codziennej pielęgnacji. W tym sezonie na wybiegach święcić triumfy będą duże i okrągłe loki. Zoom na sposoby, które pozwalają mieć piękne loki każdego dnia.
 
Piękne loki trzeba pielęgnować codziennie! „Aby loki miały ciągle tę samą formę, musisz stosować odpowiednio dobrane kosmetyki lub przynajmniej dobrze nawilżać włosy. Nawet taka zwykła czynność jak spanie może zniszczyć loki. Dlatego, trzeba zadbać o nie zaraz po przebudzeniu, aby odzyskały swoją sprężystość”.
 
Piękno loków objawia się także w ich ułożeniu. „Nie ma lepszego sposobu na ułożenie loków niż stosowanie pianki do włosów przed ich wysuszeniem. Do jasnych włosów lepiej stosować lekkie produkty, aby uniknąć ich posklejania, które jest szczególnie widoczne na jasnych odcieniach”.
 
Lokowane włosy są z reguły raczej suche. „Aby twoje loki tryskały zdrowiem, trzeba je codziennie modelować, ale i nie tylko. Najważniejsze jest używanie produktów dostosowanych do natury włosów. Zapewni to twoim lokom piękny wygląd w każdej sytuacji. Kędzierzawe włosy są szczególnie suche i potrzebują porządnego odżywienia.
 
Abyś miała pewność, że twoje loki nie będą się łamać, przeczesz je grzebieniem wyłącznie po umyciu włosów. „Czesanie loków po wysuszeniu włosów powoduje ich połamanie. Możesz to zrobić, jeśli chcesz uzyskać inny efekt niż naturalne ułożenie twoich loków.”
 
Nasza rada : Związanie włosów powoduje, że loki tracą swoją sprężystość. Uzyskasz inny efekt, ale za to modny. Włosy u nasady będą raczej pofalowane, natomiast pozostałe włosy pozostaną kręcone. Pozwala to zaprezentować piękny kontrast!
 
© Pixelformula / Pokaz Marc by Marc Jacobs prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ