Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zadbaj na co dzień o swoje loki
Zadbaj na co dzień o swoje loki

Zadbaj na co dzień o swoje loki

W przeciwieństwie do naturalnie prostych włosów, piękne loki wymagają codziennej pielęgnacji. W tym sezonie na wybiegach święcić triumfy będą duże i okrągłe loki. Zoom na sposoby, które pozwalają mieć piękne loki każdego dnia.
 
Piękne loki trzeba pielęgnować codziennie! „Aby loki miały ciągle tę samą formę, musisz stosować odpowiednio dobrane kosmetyki lub przynajmniej dobrze nawilżać włosy. Nawet taka zwykła czynność jak spanie może zniszczyć loki. Dlatego, trzeba zadbać o nie zaraz po przebudzeniu, aby odzyskały swoją sprężystość”.
 
Piękno loków objawia się także w ich ułożeniu. „Nie ma lepszego sposobu na ułożenie loków niż stosowanie pianki do włosów przed ich wysuszeniem. Do jasnych włosów lepiej stosować lekkie produkty, aby uniknąć ich posklejania, które jest szczególnie widoczne na jasnych odcieniach”.
 
Lokowane włosy są z reguły raczej suche. „Aby twoje loki tryskały zdrowiem, trzeba je codziennie modelować, ale i nie tylko. Najważniejsze jest używanie produktów dostosowanych do natury włosów. Zapewni to twoim lokom piękny wygląd w każdej sytuacji. Kędzierzawe włosy są szczególnie suche i potrzebują porządnego odżywienia.
 
Abyś miała pewność, że twoje loki nie będą się łamać, przeczesz je grzebieniem wyłącznie po umyciu włosów. „Czesanie loków po wysuszeniu włosów powoduje ich połamanie. Możesz to zrobić, jeśli chcesz uzyskać inny efekt niż naturalne ułożenie twoich loków.”
 
Nasza rada : Związanie włosów powoduje, że loki tracą swoją sprężystość. Uzyskasz inny efekt, ale za to modny. Włosy u nasady będą raczej pofalowane, natomiast pozostałe włosy pozostaną kręcone. Pozwala to zaprezentować piękny kontrast!
 
© Pixelformula / Pokaz Marc by Marc Jacobs prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie