Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zachowaj sprężyste fale na włosach
Zachowaj sprężyste fale na włosach
Fryzura

Zachowaj sprężyste fale na włosach

Dział
Jej fryzura? Długie naturalnie proste włosy. Aby dodać im trochę ruchu nasz dzisiejszy streetstyle lubi je dopracować robiąc na nich fale. Do zrobienia takiej fryzury, wystarczy nam lokówka. Najpierw podsusz włosy, a następnie owiń włosy na ciepłą lokówkę. Aby fale były sprężyste, owijaj raczej grubsze kosmyki włosów na lokówkę o dużej średnicy. Niemniej jednak, nie nawijaj końcówek, by naturalnie wyglądały. Na koniec spryskaj fryzurę lakierem, a utrzyma się ona, aż do wieczora.
 
Jej look? Zainspirowała się latami 60. Główną część jej ubioru stanowią spodnie na szelkach z szerokimi nogawkami w stylu retro. Biała koszula i czarne obcasy grają drugoplanową rolę, aby spodnie na szelkach nie pozostawały w ich cieniu. Na jej ramieniu zawieszona jest czerwona torebka, idealnie dobrana kolorystycznie do paznokci – oto dowód na to, że przykłada do swojego wyglądu dużą wagę. Wisienką na torcie są jej przeciwsłoneczne okrągłe okulary. To istna nowoczesna Brigitte Bardot.
 
Nasza rada: Aby twoje loki utrzymały się przez długi czas, pomyśl o tym, by nawinąć je na wałki. Technika ta jest czasochłonna, więc jeśli chcesz otrzymać taki efekt, będziesz musiała poświęcić na to trochę czasu.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ