Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zachowaj pięknie falowane włosy przez cały dzień
Zachowaj pięknie falowane włosy przez cały dzień
Eksperci

Zachowaj pięknie falowane włosy przez cały dzień

Dział
Nawet jeśli lubisz falować sobie włosy lub falują ci się one naturalnie, bardzo często potrzebują one jednak pomocy, by fale utrzymały się przez cały dzień. Oto kilka sposobów na ich utrwalenie.
 
Zarówno naturalnie falowane włosy, jak i loki, potrzebują szczególnej uwagi. "Już podczas mycia włosów musisz uważać na to, by nie zniszczyć efektu i by włosy zachowały idealną formę. Po umyciu ich szamponem, zamiast energicznie wycierać je ręcznikiem, zrób tak, by wchłonął on ich wilgotność.
 
Przede wszystkim, w miarę możliwości, spróbuj wysuszyć fale w sposób naturalny. "Suszarka raczej psuje efekt falowanych włosów, a przynajmniej sprawia, że się mniej falują. Spróbuj więc wysuszyć je natualnie. Zimą wydaje się to trudne w realizacji. Niemniej jednak istnieje alternatywne rozwiązanie. Nałóż na suszarkę nakładkę i włącz zimny nawiew – to powinno zagwarantować ci efekt idealnie falowanych włosów".
 
Kiedy już osiągniesz efekt perfekcyjnych fal, będziesz musiała pomyśleć o tym, by utrzymał się on przez cały dzień. "Produkty stylizacyjne zapewnią ci znakomitą i trwałą formę. Najlepszym sprzymierzeńcem loków jest utrwalacz. Nadaje on im formę i chroni przed wilgocią. Produkt nakłada się na mokre włosy. Nada im taką formę, jaką chcesz. Twoje naturalne i podatne na falowanie włosy zachowają idealną formę od rana do wieczora.
 
Nasza rada: Podczas układania fryzury zapomnij o grzebieniach i szczotkach. Zniszczą one efekt falowanych włosów. Jeśli chcesz uzyskać idealne fale, ułóż fryzurę palcami.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ