Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zachowaj piękne loki tak długo jak to tylko możliwe
Zachowaj piękne loki tak długo jak to tylko możliwe
Zachowaj piękne loki tak długo jak to tylko możliwe
Eksperci

Zachowaj piękne loki tak długo jak to tylko możliwe

Dział

Nawet naturalne loki czasami potrzebują dodatkowej pielęgnacji w celu ich zdyscyplinowania, a także utrzymania ich formy na dłużej. Oto nasze rady.

Kiedy Twoje włosy będą jeszcze mokre po umyciu maksymalnie osusz je przy użyciu ręcznika. Pamiętaj, by nie wycierać ich zbyt energicznie, gdyż może to spowodować, że staną się napuszone. W zabiegach o zachowanie trwałych loków, produkty do stylizacji staną się Twoimi największymi sprzymierzeńcami. „Na przykład pianka do stylizacji nada formę lokom dodatkowo nawilżając włókno włosa. Należy ją stosować na włosy lekko wilgotne. Dawka pianki mieszcząca się na zaledwie dwóch palcach pozwoli „na nowo zdefiniować i utrwalić Twoje loki."

Innym bardzo efektywnym produktem jest płynny żel do układania loków. „Tak samo jak pianka, pozwala on zdyscyplinować Twoje loki jednocześnie chroniąc je przed wilgocią i eliminując skręcenia. Produkt należy stosować na mokre włosy, a następnie ułożyć loki zakręcając poszczególne kosmyki włosów wokół palców. Otrzymasz dzięki temu sprężyste, bardzo naturalne loki."

W ramach możliwości, najskuteczniejszym sposobem suszenia włosów jest pozostawienie ich do wyschnięcia na świeżym powietrzu, a następnie potrząsanie kilkakrotnie głową na prawo i lewo, dzięki czemu włosy naturalnie się ułożą. "Siła strumienia powietrza z suszarki powoduje rozluźnianie włókien włosa i tym samym pozbawia go jego naturalnej formy." Jeżeli nie wyobrażasz sobie wyjścia z mokrą głową na dwór, nałóż dyfuzor na swoją suszarkę i ustaw ją na pozycję z najchłodniejszym powietrzem. „Pozwól naturalnie opadać Twoim lokom do dyfuzora, a one same odnajdą swój kształt." Jeżeli chodzi o czesanie, zapomnij o szczotce i grzebieniu - mogłyby one zniszczyć formę, który uzyskały Twoje loki. „Oddziel loki jeden od drugiego przeczesując włosy palcami, by uzyskać doskonały rezultat końcowy!"

Nasza rada: Najważniejsza jest codzienna pielęgnacja i wybór kosmetyków odpowiednich dla Twoich włosów. Wybierz produkty stworzone do włosów kręconych: szampon, odżywkę i maskę, które zapewnią odpowiedni poziom nawilżenia i głębokie odżywienie.

© DR © Jean Louis David

Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ