Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zachowaj nienaganną stylizację, nawet gdy pada deszcz.
Zachowaj nienaganną stylizację, nawet gdy pada deszcz.
Fryzura

Zachowaj nienaganną stylizację, nawet gdy pada deszcz.

Dział
Pogoda była kapryśna tej wiosny... I nawet jeśli nigdy nie rozstajesz się ze swoim parasolem, przez wilgoć twoja fryzura przechodzi trudne chwile. Nasze rady, aby fryzura pozostała sucha.
Aby włosy były idealnie wyprostowane mimo deszczu, należy przygotować pole przed i po prostowaniu. Nie ma mowy nawet o tym, byś pozwoliła deszczowi i wilgoci zniszczyć twój dzień i fryzurę!
W dzień lub w przeddzień prostowania, użyj szamponu prostującego, aby wygładzić łuski włosów, co ułatwi późniejszą stylizację. Gdy włosy są już umyte i wyciśnięte z wody, rozpocznij wstępne suszenie ich. "Zanim sięgniesz po prostownicę, spryskaj włosy sprayem prostującym i chroniącym przed wysokimi temperaturami. Ułatwi on prostowanie i ujarzmi niesforne kosmyki, chroniąc jednocześnie włosy przed gorącem prostownicy''. 
Gdy wyjdziesz na zewnątrz, trzymaj w dłoni parasol, aby ochronić włosy przed kroplami deszczu! Po deszczu, nie zapomnij się nimi zająć. ,,Możesz użyć sprayu przeciw wilgoci i wyprostować włosy na nowo, aby dodać im tekstury i rozczesać.'' Nałóż na dłonie kilka kropel tego kosmetyku, ogrzej go, następnie aplikuj na włosy, kładąc nacisk szczególnie na włosy od połowy ich długości i końcówki. W żadnym wypadku nie nakładaj kapelusza, aby ochronić się przed deszczem, gdyż ogrzewa on skórę głowy, która się poci i tym samym skręca włosy przez wilgoć.
Nasza sztuczka: Aby zakończyć stylizację i ją utrwalić, spryskaj lekko grzebień lakierem. Czesz delikatnie włosy po ich powierzchni. Pozostaną proste przez długi czas!
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ