Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zabiegi INTRACEUTICALS
Zabiegi INTRACEUTICALS
Nowości

Zabiegi INTRACEUTICALS

Dział
INTRACEUTICALS - „źródło młodości“ 
- nowa metoda odmładzania skóry. 
 
Skóra już po pierwszym zabiegu przechodzi prawdziwą transformację. INTRACEUTICALS jest rewolucyjną metodą odmładzania skóry, która łączy technologię tlenu hiperbarycznego oraz aplikację specjalnego serum dopasowanego do potrzeb skóry.
 
Elementy skuteczności Intraceuticals:
Unikalna technologia zapewnia odpowiednio stężony i sprężony tlen do bezpośredniej aplikacji w skórę oraz do infuzyjnego przenoszenia składników aktywnych. Działanie tlenu powoduję dotlenienie skóry, daje efekt świeżości, zdrowy koloryt, właściwe napięcie oraz zmniejszenie głębokości i ilości zmarszczek. Tlen podawany pod ciśnieniem intensyfikuje w skórze procesy biologiczne i zwiększa jej ukrwienie. Drugim elementem skuteczności działania terapii Intraceuticals jest serum aplikowane w trakcie zabiegu. Serum to zawiera niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który spełnia dwie funkcję nawilża skórę i jest nośnikiem składników aktywnych.
Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty zapewnia skórze młody wygląd, jędrność, elastyczność i gładkość. Wiążąc cząsteczki wody nawilża, reguluje gospodarkę wodną, uczestniczy w poliferacji komórek oraz transportuje substancję odżywcze do komórek.
 
Efekty INTRACEUTICALS:
 • widoczny lifting
 • rozświetlenie cery
 • młodszy i zdrowszy wygląd skóry
 • poprawa witalności skóry
 • wypełnienie i poprawa konturów twarzy
 • zwiększenie objętości, gęstości i jędrności
 • zdecydowana poprawa kolorytu skóry
 • redukcja cienkich linii i zmarszczek
 • wygładzenie okolic oczu i ust
 • rozjaśnienie przebarwień
 • redukcja stanów trądzikowych
 
Przeciwwskazania oraz skutki uboczne:
Zabieg jest bardzo bezpieczny i mogą z niego korzystać również kobiety w ciąży oraz osoby, które mają skórę skłonną do podrażnień. Metodę stosuje się w 2500 klinikach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych w 35 krajach świata. Wykonano do chwili obecnej ponad milion zabiegów.
 
Gama zabiegów INTRACEUTICALS
INTRACEUTICALS umożliwia dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb skóry. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Ponieważ jest to metoda nieinwazyjna zabieg można wykonywać co tydzień. Można łączyć je również z mikrodermabrazją. W przypadku wykonania serii 5 zabiegów raz w tygodniu efekty są trwalsze i bardziej spektakularne.
 
Zabiegi:  
Usługa dostępna w wybranych salonach:
Salon Jean Louis David, al. Francuska 12, Warszawa
 
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ