Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Golenie się
Golenie się
Golenie się
Pielęgnacja

Złote zasady golenia się!

Dział

Jesteś pewien, że twój sposób golenia jest dobrze dobrany do potrzeb twojej skóry? Poznaj wszystkie błędy, których należy unikać, żeby móc golić się prawidłowo.

Błąd numer 1 :

Niestosowanie pianki do golenia przed goleniem. Unikaj golenia na sucho: drażni to skórę, powodując pojawienie się pryszczy i zaczerwień. Co więcej, istnieje większe ryzyko zacięcia się. Przed ogoleniem musisz koniecznie nanieść piankę lub żel do golenia na skórę lekko nawilżoną. Tym sposobem ułatwiasz poruszanie się maszynki po skórze, włoski nie wrastają, a skóra jest piękna przez długi czas.

Błąd numer 2 :

Golenie się pod włos. W momencie golenia skóry pod włosy, ostrze od maszynki znajduje się za blisko skóry, co może spowodować jej zranienie. Pojawia się także problem wrastania włosów. Powinieneś więc zawsze golić brodę [Pochwal się piękną brodą przez 3 dni] z włosem. Nie wahaj się sprawdzić dłonią dokładność golenia. Przejedź maszynką jedynie raz po skórze powoli i lekko ją dociskając, żeby nie osłabiać naskórka.

Błąd numer 3 :

Zapominanie o nawilżeniu skóry po goleniu. Zaraz po zakończeniu golenia, [Broda, jej koniec w 2015?] nawilżaj systematycznie skórę. Nałóż niewielką ilość balsamu lub kremu łagodzącego podrażnienia. Najlepiej używać produktu przeciwbakteryjnego i przeciwzapalnego. Pamiętaj, żeby w momencie nakładania preparatu dobrze go wmasować w skórę, pozwoli to zachować witalność i elastyczność naskórka.

Błąd numer 4 :

Niedbanie o maszynkę do golenia. Należy regularnie czyścić urządzenie, dezynfekując je chusteczką nawilżającą. Ta higieniczna czynność pozwala pozbyć się bakterii. To warunek konieczny do zachowania zdrowej skóry. A co więcej, pozwoli to przedłużyć długość używalności maszynki.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ