Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Z natury jestem brunetką. Jak ożywić mój kolor?
Z natury jestem brunetką. Jak ożywić mój kolor?
Eksperci

Z natury jestem brunetką. Jak ożywić mój kolor?

Dział
Naturalny brąz nie zawsze jest lśniący - niektóre jego odcienie mają połysk, a inne nie. Nasi eksperci poradzą Ci, jak go ożywić!
 
Ciemne włosy powinny być piękne i lśniące. "Zimne kolory są aktualnie na topie. Mocno ciemny brąz jest widoczny na ulicach częściej niż kiedykolwiek, gdyż zapewnia niesamowity blask i jest trendy".
 
Połysk to także kwestia prostowania włosów. “Piękny brushing oraz odpowiednie produkty pielęgnacyjne sprawiają, że włosy lśnią. Najlepiej stosować kosmetyki do włosów farbowanych, ktore podkreślają kolor i sprawiają, że utrzymuje się on na nich dłużej."
 
Jeśli decydujesz się na farbowanie oznacza to, że Twój kolor matowieje i traci połysk. "Aby temu zapobiec, przyjdź do salonu Jean Louis David i skorzystaj z usługi Color Therapy. Ten rytuał doda kolorowi odpowiednich pigmentów, dzięki czemu Twoje włosy będą pełne blasku. W przeciwnym razie staną się matowe. Koloryzacje: gloss lub ton w ton znakomicie odżywiają kolor. Porozmawiaj o tym z fryzjerem".
 
Nasza rada: Nigdy nie wybieraj produktów przeznaczonych do danego koloru włosów. Najważniejszy jest bowiem ich rodzaj oraz efekt blasku, jaki nadaje im określony kosmetyk.
 

WYPRÓBUJ KOLORYZACJĘ GLOSS NADAJĄCĄ WŁOSOM POŁYSK! >

MODNE ODCIENIE BRĄZU NA LATO - JAKI WYBRAĆ? >

JAK UZYSKAĆ PŁOMIENNY BRĄZ? >

JAK UTRZYMAĆ POŁYSK NA WŁOSACH? >

© DR © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ