Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

grzywka
grzywka
grzywka
Nowości

Z grzywką czy bez? 3 rady przed podjęciem decyzji !

Dział

Czy zastanawiasz się nad obcięciem grzywki? Jaki model wybrać? Jak jąpielęgnować?
Dowiedz się tego, co najważniejsze o grzywce przed podjęciem decyzji.

To fakt: nic nie poprawia wyglądu lepiej niż grzywka. Ten dodatek nadaje fryzurze charakteru i podkreśla spojrzenie. Dodatkowo, świetnie maskuje wszelkie niedoskonałości, takie jak zbyt szerokie czoło czy kilka stale pojawiających się wyprysków .

Jaki styl wybrać ?

Opadająca na oczy, prosta, wycieniowana, krótka, czy wypukła...Rzecz jasna, grzywka może mieć nieskończoną liczbę odsłon w zależności od twoich pragnień i rodzaju włosów. Dłuższa grzywka nada wyglądowi styl bohemy. Krótka natomiast sprawi, że wygląd nabierze charakteru pin-up retro. W 2016 roku grzywki królujące na wybiegach Fashion Weeks są pełne, gładkie i zatrzymują się tuż nad brwiami.


Czy należy śledzić trendy?


Pomijając wymogi narzucone przez modę, grzywka powinna być przede wszystkim wizytówką pasującą każdemu w 100%. [Grzywka: rady jak ją wybrać i nosić]. Najważniejsze to czuć się swobodnie w każdych okolicznościach. Dlatego należy wziąć pod uwagę kilka kryteriów przy podejmowaniu decyzji: co chcemy wyróżnić? Jaki styl chcielibyśmy osiągnąć? Ile czasu jesteśmy gotowe poświęcić każdego ranka na stylizację?
Z drugiej strony, dobór grzywki zależy również od rodzaju i gęstości włosów. Należy unikać grzywki pocieniowanej przy cienkich włosach, gdyż taki fason zmniejsza ich objętość. Przy włosach kręconych należy unikać krótkich grzywek. Przede wszystkim, zapytaj o poradę twojego fryzjera,który pomoże ci dobrać odpowiednią grzywkę..


Czy jestem gotowa na pielęgnowanie grzywki?


Każda grzywka wymaga regularnej pielęgnacji: w przeciwnym razie staje się uciążliwa i nadaje twarzy nieestetyczny wygląd. Nie należy ryzykować jej samodzielnego podcinania w domu. Warto umówić się do fryzjera, gdy tylko zauważymy, że wymaga podcięcia. Warto jednak wiedzieć, że istnieje kilka trików pozwalających ukryć zbyt długą grzywkę lub ożywić ją [Jak układać za długą grzywkę?] do czasu kolejnej wizyty.


Nasza rada: jeżeli modelujesz grzywkę codziennie, warto pomyśleć o jej ochronie za pomocą termoaktywnego środka pielęgnacyjnego, takiego jak Brillance Absolue z linii produktów Keratin Therapy [Keratin Therapy: nowość u Jean Louis David]. Dzięki ich stosowaniu włosy zachowują witalność na długie tygodnie.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ