Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wysoki surowy kok
Wysoki surowy kok
Fryzura

Wysoki surowy kok

Dział
W nowym sezonie koki będą jeszcze wyższe, tworząc fryzury pełne objętości. Przedstawiamy Wam rodzaj wysokiego koka w wersji surowej, będącego fryzurą na wielkie okazje.
 
Casual’owy kontra surowy. Nikomu nie trzeba tłumaczyć czym jest wysoki kok. To kok pełen objętości, który można łatwo wykonać na czubku głowy. W modzie przyjął się głównie z uwagi na jego oryginalność oraz casual’owy, a zarazem elegancki styl. Jedynym wymogiem, który musisz spełnić, aby móc upiąć doskonałego koka jest posiadanie długich włosów. W ostatnim sezonie wysokie koki oddaliły się od ich pierwotnej wersji. Fryzura ta nabrała zmierzwionego charakteru, nawiązując do stylu neo-grunge. W sezonie wiosna-lato 2013, kok ten będzie wyższy o kolejne kilka centymetrów i stanie się wyrazem szyku i elegancji.
 
Wykonanie wysokiego surowego koka.  Zapomnij o nieładzie, jaki czasem towarzyszy fryzurze z wysokim kokiem. Twój kok będzie elegancki tylko wtedy, gdy dopracujesz w nim każdy szczegół. Na początku rozczesz włosy szczotką. Możesz też je lekko natapirować przy głowie, by nadać im objętości i uniknąć efektu oklapniętych włosów. Zwiąż włosy w wysokiego kucyka i użyj wypełniacza do koka, dzięki któremu fryzura zyska na objętości. Przełóż włosy z kucyka przez otwór w wypełniaczu do koka i lekko utapiruj je od połowy długości. Tapirowanie na tym etapie wyróżnia surowego koka od jego wersji klasycznej, w której włosy nie mają tego typu tekstury. Schowaj wypełniacz do koka pod włosami i okręć wokół niego resztę włosów. Umocuj koka za pomocą wsuwek, które powinny być jak najmniej widoczne. Na koniec, nie zapomnij o utrwaleniu powstałej fryzury lakierem.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ