Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wysoki kok, opinia profesjonalisty
Wysoki kok, opinia profesjonalisty
Eksperci

Wysoki kok, opinia profesjonalisty

Dział
Wysoki kok jest modny od kilku sezonów i prawdopodobnie pozostanie trendy jeszcze przez długi czas! Jest to jedna z najważniejszych fryzur minimalistycznego trendu i stanowi inspirację dla kobiet, interesujących się modą. Profesjonaliści wypowiadają się w tej kwestii.
 
Zaletą wysokiego koka jest to, że można go nosić na różne sposoby. "Do pracy możesz go nosić w poważny sposób, a wieczorem nadać mu stylu bohemy. Jeśli masz giętkie włosy, możesz wybrać z niego kilka kosmyków".
 
Jeśli chcesz uczesać wysokiego koka, dobrze przygotuj na to włosy. "Muszą być one odpowiedniej długości, by fryzura się perfekcyjnie trzymała. Jeśli twoje włosy są cienkie, niewarto jej czesać. Aby uzyskać szykowny rezultat, wyprostuj włosy. Natomiast by nadać fryzurze stylu bohemy dobrze by było, gdyby twoje włosy były miękkie".
 
Fryzura ta jest bardzo łatwa do uczesania. “Wystarczy, że zrobisz kucyka w miejscu, w którym chcesz umieścić twojego koka. Zwiąż go i dobrze naciągnij. Następnie nawiń włosy na gumkę. Twój kok jest gotowy!".
 
Nasza rada: Wysokiego koka można zrobić tylko wtedy, gdy twoje włosy są odpowiedniej długości i grubości. Jeśli nie spełniają tych warunków, zrób raczej koka na czubku głowy, wyglądającego jak kok XXL!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ