Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wysoki, karbowany kucyk: odwazysf sie go uczesac?
Wysoki, karbowany kucyk: odwazysf sie go uczesac?
Wysoki, karbowany kucyk: odwazysf sie go uczesac?
Fryzura

Wysoki, karbowany kucyk: odważysz się go uczesać?

Dział
Po niskim kucyku i kucyku na boku, powraca moda na wysoki kucyk. Odkryj stylizację, którą natychmiast powinnaś naśladować!
 
Trend. Kucyk ten został zaprezentowany na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Preen By Thornton Bregazzi podczas londyńskiego Tygodnia Mody. Modelki noszą wysoki kucyk oraz ulizane włosy u nasady. Włosy na długości są pokarbowane, by uzyskać karbowany efekt. To oryginalne i nowoczesne wiązanie w stylu retro doskonale odkrywa twarz.
 
Jak go nosić? Jest to praktyczna fryzura, ponieważ pasuje ona na każdą okazję. Doskonale podkreśla ona dopracowany makijaż, intensywne i ciemne spojrzenie, czy też czerwone usta. Aby wyglądać jeszcze bardziej glamour, dobierz ją do szykownych i kobiecych fryzur, tak jak na pokazie.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość gamy Oil Therapy, by je wzmocnić i nadać im połysku. Wysusz je dokładnie, zaczesz na czubku głowy, a następnie zwiąż w kucyk. Teraz nadszedł czas na to, by pokarbować włosy na długości. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej długotrwałość w ciągu dnia.
 
©PixelFormula, Pokaz Preen By Thornton Bregazzi, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ