Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wysoki kapelusz, opinia eksperta
Wysoki kapelusz, opinia eksperta
Trendy i styl

Wysoki kapelusz, opinia eksperta

Dział
Gdy nadchodzi jesień, częściej masz ochotę na noszenie kapelusza. Dodatek ten nada ci stylu i sprawi, że będziesz wyglądać unikatowo. Tak też jest w przypadku wysokiego kapelusza, prezentowanego na zdjęciu. Odkryj, co myśli o nim ekspert.
 
Wysoki kapelusz jest bardzo oryginalny. "Jego plusem jest to, że nie nosi go wiele kobiet! W tym przypadku, może cię on nawet ochronić przed deszczem w ponure dni".
 
Najlepiej będzie, jeśli pod kapeluszem zwiążesz włosy. "W tym przypadku, jako że kapelusz ma większą główkę, możesz zrobić kok o dużej objętości lub pozostawić włosy rozpuszczone. Jedyny warunek: wystylizuj fryzurę i stwórz efekt wet look na włosach u nasady, ale nie na ich długości, ani na końcówkach. W przeciwnym razie, kapelusz pozostawi na nich nieładny odcisk".
 
Zanim założysz kapelusz, pomyśl, jaką fryzurę chciałabyś nosić w ciągu dnia. "Jeśli nosisz wysoki kapelusz, powinnaś wybrać kok XXL lub niski kucyk. Przede wszystkim zapamiętaj, że od rana do wieczora będziesz musiała nosić tę samą fryzurę".
 
Nasza rada: Zabaw się z wyglądem na chłopczycę i ubieraj się w męskim stylu. Smoking typu Yves Saint Laurent będzie doskonale pasował!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ