Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Wyrazisty tapir
Wyrazisty tapir
Wyrazisty tapir
Fryzura

Wyrazisty tapir

Dział
Poprzedniego lata dużym sukcesem cieszył się rockowy tapir. Dzisiejsza wersja tapira  wygląda nieco inaczej – jest on bardziej graficzny i ustrukturyzowany. Wykonujemy zoom na wyrazisty tapir, który zauważyliśmy na pokazie Rolanda Moureta.
 
Kurs na wyrazistość. Wbrew powszechnemu przekonaniu, presja na ładny wygląd nie jest wcale mniejsza w sezonie letnim! Dotyczy to zarówno mody, makijażu, jak i fryzur. Na wielu pokazach letnich kolekcji można było zauważyć ustrukturyzowane i wyraziste ubrania, jak również wyraziste przedziałki i ulizane fryzury. Na swoim pokazie Wiosna-Lato 2013, stylista Roland Mouret postawił na oba wspomniane trendy, tworząc wyrazistą i szykowną kolekcję.
 
Jak wykonać wyrazisty tapir? Tapir to jedyna część fryzura nadająca jej objętości. Pozostałe partie włosów powinny być ulizane i związane. Zacznij od rozczesania włosów szczotką, a następnie wydziel szerokie pasmo włosów na szczycie głowy, które posłuży do stworzenia tapira. Wygładź na żelu włosy po bokach głowy i zaczesz je do tyłu, a następnie całość zwiąż w kucyka. Z włosów wystających z kucyka stwórz niskiego, surowego koka. Teraz możesz przejść do formowania tapiru. Aby nadać mu objętości XXL i sprawić, by był wyrazisty, użyj wypełniacza w formie podłużnej gąbki w kształcie walca. Utapiruj włosy u nasady, a potem włóż gąbkę pod włosy. Dokładnie zakryj ją włosami, a całość upnij z tyłu. Na koniec, spryskaj włosy lakierem, aby twój tapir był dobrze utrwalony.
 
© Pixelformula / Pokaz Roland Mouret prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ