Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wyrazisty tapir
Wyrazisty tapir
Wyrazisty tapir
Fryzura

Wyrazisty tapir

Dział
Poprzedniego lata dużym sukcesem cieszył się rockowy tapir. Dzisiejsza wersja tapira  wygląda nieco inaczej – jest on bardziej graficzny i ustrukturyzowany. Wykonujemy zoom na wyrazisty tapir, który zauważyliśmy na pokazie Rolanda Moureta.
 
Kurs na wyrazistość. Wbrew powszechnemu przekonaniu, presja na ładny wygląd nie jest wcale mniejsza w sezonie letnim! Dotyczy to zarówno mody, makijażu, jak i fryzur. Na wielu pokazach letnich kolekcji można było zauważyć ustrukturyzowane i wyraziste ubrania, jak również wyraziste przedziałki i ulizane fryzury. Na swoim pokazie Wiosna-Lato 2013, stylista Roland Mouret postawił na oba wspomniane trendy, tworząc wyrazistą i szykowną kolekcję.
 
Jak wykonać wyrazisty tapir? Tapir to jedyna część fryzura nadająca jej objętości. Pozostałe partie włosów powinny być ulizane i związane. Zacznij od rozczesania włosów szczotką, a następnie wydziel szerokie pasmo włosów na szczycie głowy, które posłuży do stworzenia tapira. Wygładź na żelu włosy po bokach głowy i zaczesz je do tyłu, a następnie całość zwiąż w kucyka. Z włosów wystających z kucyka stwórz niskiego, surowego koka. Teraz możesz przejść do formowania tapiru. Aby nadać mu objętości XXL i sprawić, by był wyrazisty, użyj wypełniacza w formie podłużnej gąbki w kształcie walca. Utapiruj włosy u nasady, a potem włóż gąbkę pod włosy. Dokładnie zakryj ją włosami, a całość upnij z tyłu. Na koniec, spryskaj włosy lakierem, aby twój tapir był dobrze utrwalony.
 
© Pixelformula / Pokaz Roland Mouret prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ