Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wyrazisty przedziałek
Wyrazisty przedziałek
Wyrazisty przedziałek
Fryzura

Wyrazisty przedziałek

Dział
Niektórzy styliści mają serce do detali! Gianfranco Ferré dba o to, by sylwetka była wyraźnie zarysowana, wręcz o geometrycznej strukturze. Zarówno makijaż, jak i fryzura są pomyślane w tym stylu. Wykonujemy zoom na wyrazisty przedziałek o futurystycznych inspiracjach.
 
Moda na wyrazistość. Włosy falowane oraz zmierzwione koki nie będą jedynymi fryzurami, które powinnaś wziąć pod uwagę w tym sezonie letnim. Na pokazach kolekcji Wiosna-Lato 2013 często pojawiały się też fryzury ulizane, ustrukturyzowane oraz wyraziste. Nie jest więc tak, że wraz z rozluźnieniem jakie towarzyszy ciepłym dniom, powinnaś zapomnieć o uporządkowanych i schludnych fryzurach!
 
Jak zrobić wyrazisty przedziałek. Najpierw wyprostuj włosy przy użyciu prostownicy i postaraj się poskromić odstające loczki, aby niesfornie kosmyki włosów nie zepsuły efektu twojej idealnie dopracowanej fryzury. Zanim zwiążesz włosy, wykonaj dwa przedziałki na szczycie głowy. Weź grzebień, a następnie uczesz dwa przedziałki po przekątnej, obierając jako punkt wyjścia miejsce znajdujące się na przedłużeniu linii twojego nosa. Dokładnie wygładź włosy po obu stronach przedziałków, a następnie zajmij się środkowym pasmem włosów. Lekko utapiruj tę część, nadając jej tym samym więcej objętości, powinna ona kontrastować z pozostałą częścią fryzury. W kolejnym kroku, upnij włosy w niskiego kucyka. Aby nadać fryzurze blasku, nałóż na suche włosy odrobinę żelu.
 
© Pixelformula / Pokaz Gianfranco Ferré prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ