Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam Texture Powder
Wypróbowałam Texture Powder
Wypróbowałam Texture Powder
Fryzura

Wypróbowałam Texture Powder

Dział
Mam cienkie włosy. Czasami staram się dodać im objętości, tak by różnicować swoją fryzurę na co dzień. Początkowo tapirowałam włosy grzebieniem, jednak efekt ten nie utrzymywał się nigdy zbyt długo, a moje włosy stawały się szybko oklapnięte. Na szczęście, jakiś czas temu odkryłam Texture Powder od Jean Louis David.
 
Ten puder teksturyzujący dodaje włosom nie tylko objętości i kształtu, ale także nadaje im matowy wygląd. Na suche włosy, po ich uczesaniu, nakładam odrobinę pudru, skupiając się na tych partiach włosów, które wymagają dopracowania. Pamiętaj, by nie nakładać go zbyt wiele. Unikniesz dzięki temu nieestetycznego efektu sztywnych włosów. Następnie, rozprowadzam puder równomiernie na włosach i dopracowuję swoją fryzurę palcami, układając ją do pożądanego kształtu.
 
Działanie Texture Powder jest natychmiastowe. Dzięki temu pudrowi teksturyzującemu mogę ułożyć i utrwalić włosy według własnego życzenia. Nareszcie nie muszę poprawiać swojej fryzury kilkakrotnie w ciągu dnia! Chcąc uzyskać optymalny rezultat na moich długich i cienkich włosach, nakładam Texture Powder zaraz przed wyjściem z domu. Dzięki temu, moje włosy są doskonałe przez cały dzień. Niezależnie od fryzury, moje włosy mają matowy wygląd i są pełne objętości.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ