Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam szampon Nawilżenie i Lekkość
Wypróbowałam szampon Nawilżenie i Lekkość
Pielęgnacja

Wypróbowałam szampon Nawilżenie i Lekkość

Dział
"Zawsze chciałam, żeby moje włosy były lżejsze. Są one dosyć grube, więc sprawiają wrażenie, jakby były ciężkie i trudno jest mi je wystylizować każdego dnia. Dzięki szamponowi Nawilżenie i Lekkość, moje włosy są lśniące.
 
Jeśli stosujesz ten produkt przy każdym myciu głowy, włókno włosów natychmiast się odbudowywuje. Włosy łatwo się rozczesują, są one zdrowe i lśnią każdego dnia. Najpierw powinnaś użyć tego produktu, a następnie maski i na koniec, od czasu do czasu, olejka. Uwielbiam moje włosy i jestem szczęśliwa, że są zdrowe. Zapach tego produktu jest zniewalający. Zrobiony jest on na bazie olejku arganowego, jojoby i daktylowca. Każdy z produktów ma owocowy i ambrowy zapach.
 
Technika stosowania produktów gamy Oil Therapy jest unikatowa. Zamiast używać ich w klasyczny sposób, myjąc włosy szamponem, potem nakładając maskę i na koniec spray, wprowadź pewne zmiany. Jean Louis David poleca nałożenie szamponu, następnie maski, a gdy ta się wchłoni, spryskać włosy lakierem. Następnie powinnaś rozczesać włosy i pozostawić je na trzy minuty. Na koniec, podsusz je, ponownie spryskaj spray'em i wysusz. To oczywiste, że po tym zabiegu, twoje włosy będą jeszcze bardziej lśnić. Używaj szamponu Nawilżenie i Lekkość nie zapominając o tym rytuale! Od kiedy używam tych produktów, nie mogłabym zamienić ich na żadne inne".
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ