Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam szampon Equilibre et Pureté Control Therapy
Wypróbowałam szampon Equilibre et Pureté Control Therapy
Pielęgnacja

Wypróbowałam szampon Equilibre et Pureté Control Therapy

Dział
Moje włosy często się przetłuszczają, a końcówki się wysuszają. Zdarza to się szczególnie wtedy, gdy zbliża się zima i coraz częściej noszę czapkę, która chroni mnie przed zimnem. Na szczęście odkryłam ostatnio szampon Equilibre et Pureté Control Therapy Jean Louis David, który jest idealnie przystosowany do moich włosów!
 
Szampon Equilibre et Pureté Control Therapy pozwala przywrócić równowagę oraz regulować produkcję łoju, który wydzielany jest przez skórę na głowie. W wyniku tego, włosy są zdrowsze, a różnica między nasadą włosów a ich końcówkami jest mniejsza. Koniec z tłustymi włosami i suchymi końcówkami. Szampon nie tylko wpływa na cebulki włosów, ale również na końcówki. Włosy są grubsze i wyglądają na bardzo zdrowe, od cebulek, aż po same końce.
 
Szampon Equilibre et Pureté Control Therapy stosuje się zamiennie z szamponem intensywny kolor w celu zachowania połysku. Oba szampony zapobiegają różnorodnym problemom. Raz używam szamponu, który wpływa na strukturę moich włosów, a raz takiego, który wpływa na ich połysk oraz długotrwałość koloru. Moje włosy są olśniewające, nawet zimą schowane pod czapką!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ