Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam szampon Silver Therapy od Jean Louis David
Wypróbowałam szampon Silver Therapy od Jean Louis David
Pielęgnacja

Wypróbowałam szampon Silver Therapy od Jean Louis David

Dział
Kilka miesięcy po wakacjach moje włosy mają piękne refleksy. Niestety ten efekt nie utrzymuje się przez cały rok. Zwłaszcza zimą zauważam pojawianie się na nich żółtych, matowych refleksów. Nie jest to jednak dla mnie powód do paniki, ponieważ zaczęłam stosować szampon Silver Therapy od Jean Louis David.
 
Wzbogacony w witaminę E szampon Silver Therapy chroni moje włosy przed wolnymi rodnikami i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki niemu niechciane, żółte refleksy są mniej widoczne na moich włosach! Jego formuła pozwala mi delikatnie umyć włosy, zachowując przy tym ich równowagę. To właśnie takiej pielęgnacji potrzebują moje blond włosy w zimie, kiedy brakuje im słońca, a szampon Silver Therapy pozwala na trwałe zachowanie ich blasku przez cały rok.
Po zmoczeniu włosów, nakładam szampon i delikatnie masuję skórę głowy, tak, aby powstała piana. Zostawiam ją na 2 minuty, po czym dokładnie spłukuję. Takie mycie z zastosowaniem szamponu Silver Therapy sprawia, że moje włosy stają się miękkie i mają piękne refleksy.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ