Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam szampon 100% Repair od Jean Louis David
Wypróbowałam szampon 100% Repair od Jean Louis David
Pielęgnacja

Wypróbowałam szampon 100% Repair od Jean Louis David

Dział
Wakacje bardzo dobrze wpłynęły na moje samopoczucie i moją opaleniznę. Jednak niezbyt przysłużyły się moim włosom… Słońce, morze i basen sprawiły, że moje włosy stały się suche i szorstkie. Jednak nie panikuję! Jak tylko wróciłam do domu, wzięłam sprawy w swoje ręce i zaczęłam stosować produkty z linii 100% Repair Jean Louis David. Przyjrzyj się naszemu szamponowi regeneracyjnemu.
 
Szampon ten, podobnie jak pozostałe produkty linii 100% Repair Jean Louis David, jest wzbogacony o niesamowite trio witamin A, C i E. Jest to idealne rozwiązanie dla moich włosów! Witaminy te pomagają głęboko odżywić i nawilżyć włókna włosa. Jest to dokładnie to, czego potrzebują moje wysuszone i zniszczone włosy.
 
Szampon 100% Repair wnika głęboko do włókien włosa, aby je trwale nawilżyć. Kiedy jestem pod prysznicem, spłukuję obficie włosy wodą i nakładam na nie szampon. Robiąc pianę, masuję skórę głowy, po czym pozwalam produktowi działać przez dwie minuty, a następnie obficie spłukuję go czystą wodą. Moje włosy od razu stają się bardziej miękkie i przede wszystkim łatwiejsze do uczesania.
 
Przez miesiąc będę stosowała szampon 100% Repair, wraz z maseczką z tej samej linii, które trwale zregenerują włókna moich włosów. Po zakończonej kuracji moje włosy będą mogły zapomnieć o wakacjach!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ