Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam Shine Spray
Wypróbowałam Shine Spray
Pielęgnacja

Wypróbowałam Shine Spray

Dział
"Codziennie z rana moje włosy mają perfekcyjny połysk. W końcu mam czas na to, by stylizować je każdego poranka! Niemniej jednak, w ciągu dnia stają się one bardziej matowe. Od kilku miesięcy poszukiwałam cudownego produktu, który ożywiłby moje włosy w porze popołudniowej. Wreszcie go znalazłam – to Shine Spray Jean Louis David.
 
Shine Spray jest jak lekka delikatna bryza, która opada na twoje włosy dodając im blasku. Spryskuje się nim przede wszystkim te partie włosów, którym brakuje połysku. Rezultat jest natychmiastowy! Produkt Jean Louis David delikatnie osadza się na włosach i ma wielofunkcyjne działanie. Z łatwością usuwa on nieprzyjemny zapach. Niezależnie od pory dnia, moja fryzura jest pełna blasku i pachnie świeżością!
 
Zawsze możesz nosić ze sobą 100ml-ową buteleczkę sprayu. W pracy, na imprezie lub z rana, spryskuje moje suche włosy na 20cm ich długości. Jeśli chce nadać połysku na określonej ich części, nakładam produkt na szczotkę. Rezultat jest dokładniejszy. Moje włosy uwielbiają Shine Spray, który ożywia je przez cały dzień, a przy tym nie wyglądają jakby na przetłuszczone!".
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ