Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam produkt Beach Spray
Wypróbowałam produkt Beach Spray
Fryzura

Wypróbowałam produkt Beach Spray

Dział
"Latem lubię, gdy tuż po wyściu z morza moje włosy się kręcą. Sól i słońce sprawiają, że przybierają one formę litery "S". Nadaje mi to stylu surferki i charakteru bohemy! Jedyny problem: trudno jest uzyskać taki efekt, bez kąpieli w morzu!
 
Dlatego też niedawno wypróbowałam produkt Beach Spray od Jean Louis David. Spray ten nadaje moim włosom objętość oraz formę, którą tak bardzo chcę uzyskać. Produkt ten powstał na bazie brazylijskiej wody morskiej i sprawia, że moje włosy wyglądają na grube i zdrowe. Fryzura jest pełna objętości, a fale, które powstają, trzymają się aż do następnego mycia. Uwielbiam ten luźny a zarazem elegancki efekt. Moja fryzura idealnie się prezentuje od rana do wieczora!
 
Na co dzień nakładam produkt na dwudziestu centymetrach suchych lub mokrych włosów. Szczególną uwagę zwracam na długości oraz końcówki włosów, ponieważ to właśnie te ich partie są w ruchu. Unikam spryskiwania włosów u nasady, by nie wyglądały, jakby się przetłuszczały. Po nałożeniu produktu, ugniatam włosy w dłoniach, dzięki czemu uzyskuję doskonały efekt wavy!".
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ