Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam piankę Design Mousse od Jean Louis David
Wypróbowałam piankę Design Mousse od Jean Louis David
Wypróbowałam piankę Design Mousse od Jean Louis David
Fryzura

Wypróbowałam piankę Design Mousse od Jean Louis David

Dział
Piękne fale na włosach oraz dobrze zdefiniowane loki u gwiazd defilujących na czerwonym dywanie, zawsze budziły moją zazdrość. I chociaż nie mam swojego osobistego fryzjera, mogę przecież pomóc sobie w ułożeniu włosów, używając właściwych produktów do stylizacji. Zoom na piankę Design Mousse od Jean Louis David.

Długo byłam przekonana, że produkty do stylizacji mają tendencję do obciążania lub niszczenia włosów. Jednak po użyciu pianki Design Mousse zupełnie zmieniłam swoje zdanie! Moje loki jeszcze nigdy nie były tak dobrze zdefiniowane, dzięki piance zmieniła się także ich struktura, a efekt ten jest jak najbardziej widoczny. Odkrycie pianki nie przeszkadza mi jednak dalej pielęgnować moich włosów przy użyciu odpowiednich produktów.
 
Jeżeli chodzi o aplikację, to pianka Design Mousse jest łatwa i szybka w użyciu. Aby nadać moim lokom piękny kształt, nakładam piankę na wilgotne włosy, zaraz po ich umyciu i osuszeniu. Wstrząsam opakowaniem ,a następnie nakładam na dłoń odrobinę pianki. Opuszczam głowę w dół i rozprowadzam równomiernie produkt na włosach, skupiając się na włosach na długości. Następnie suszę włosy w dyfuzorze. Uzyskuję w rezultacie piękne, zdrowe loki, a moja fryzura ma więcej objętości. Nie mogę sobie wyobrazić, jak mogłabym się teraz bez niej obejść.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ