Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam Nutri Serum
Wypróbowałam Nutri Serum
Wypróbowałam Nutri Serum
Pielęgnacja

Wypróbowałam Nutri Serum

Dział
Ostatnia moda na serum sprawiła, że postanowiłam je wypróbować. Istnieje jednak tak wiele rodzajów, że trudno jest wybrać serum dopasowane do własnych potrzeb. W salonach Jean Louis David dostępne jest nutri serum. Serum to ułatwia rozczesywanie, eliminuje odstające włosy oraz nadaje fryzurze blasku! Przejdźmy więc do testu…
 
Odstające włosy są irytujące, co więcej często są one synonimem włosów suchych. Po każdym myciu używam więc maseczki odżywiającej, którą pozostawiam na włosach przez ok. 10 minut, aby wzmocnić jej działanie. Na nic się to jednak zdaje, gdyż odstające włoski wciąż dają o sobie znać, mimo, że jest ich nieznacznie mniej niż przed stosowaniem maseczki.
 
Aby ostatecznie uporać się z moim problemem, postanowiłam zastosować nutri serum! Wylewam odrobinę produktu na ręce i ogrzewam go w dłoniach. Następnie nakładam go na wilgotne włosy, skupiając się na końcówkach. Potem suszę i układam włosy. Efekt jest natychmiastowy. Odstające loczki nie są już aż tak widoczne. Teraz już wiem, że pozostanę ładnie uczesana co najmniej przez cały dzień.
 
Nutri serum jest równie skuteczne w nadawaniu włosom blasku. Włosy zdyscyplinowane od razu wydają się lepiej zadbane. Fryzura nabiera blasku, a końcowy rezultat jest wprost doskonały.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ