Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam Maskę 10 w 1 Express Therapy od Jean Louis David
Wypróbowałam Maskę 10 w 1 Express Therapy od Jean Louis David
Pielęgnacja

Wypróbowałam Maskę 10 w 1 Express Therapy od Jean Louis David

Dział
Dziesięć dobrodziejstw za jednym razem – to idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet! Dokładnie takie działanie zapewnia Maska 10 w 1 z serii Express Therapy od Jean Louis David. Jest łatwa w użyciu: efekty widoczne są już po pierwszej aplikacji, a włosy powracają do pełnej formy.
 
W moim życiu nie ma miejsca na improwizację. Rano, kiedy przygotowuję się do wyjścia z domu, mój czas jest mocno ograniczony i nie mogę pozwolić sobie na wiele luzu. Właśnie dlatego maska bez spłukiwania z serii Express Therapy od Jean Louis David okazała się produktem w pełni dostosowanym do moich potrzeb. Regeneruje, odżywia, ułatwia rozczesywanie i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie pielęgnacji włosów. Maska o lekkiej, kremowej konsystencji nie wymaga pozostawiania jej na włosach przez określony czas, ani spłukiwania. Dzięki niej moje włosy są lśniące i zdyscyplinowane. To idealne rozwiązanie, aby uniknąć długich godzin spędzanych na porannym układaniu włosów przed wyjściem do pracy.
 
Maskę Express Therapy aplikuje się na włosy na długości oraz końcówki przed rozpoczęciem czesania. Wystarczy nałożyć produkt na dłonie, a następnie rozprowadzić go na długościach i końcówkach. Trzeba jeszcze tylko przeczesać włosy grzebieniem i fryzura gotowa. Moje włosy są podatniejsze na modelowanie oraz sprawiają wrażenie gęstszych i bardziej miękkich w dotyku. Maska 10 w 1 została stworzona dla kobiet takich, jak ja!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ