Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam Foamer Texture & Tenue
Wypróbowałam Foamer Texture & Tenue
Fryzura

Wypróbowałam Foamer Texture & Tenue

Dział
Mam cienkie włosy, którym brakuje objętości. Jeśli ich nie natapiruję, trudno jest mi zrobić fryzurę o dużej objętości. Na szczęście, od niedawna używam nowego produktu: aby nadać formę moim włosom, stosuję Foamer Texture & Tenue od Jean Louis David.
 
Używam Foamer Texture & Tenue Jean Louis Davida z dwóch powodów: jest to wyjątkowo przyjemna pianka, a jej nałożenie nie wymaga płukania. Co więcej, nie obciąża ona włosów. Produkt bezpośrednio reaguje na nie, uwypuklając je. Rezultat? Moje włosy znów są gęste, układają się, mają formę i maksimum objętości. Sekret produktu tkwi w jego właściwościach, które działają na objętość każdego włosa. Na szczęście, są one teraz dużo grubsze. Codziennie stwierdzam, że Foamer intensywnie naprawia zniszczone włosy i sprawia, że są gęstsze. Każdego dnia moje włosy są łatwe do rozczesania, błyszczące i gęste!
 
Po umyciu włosów szamponem Soin & Tonus, używam produktu Foamer Texture & Tenue od Jean Louis David. Pozwala mi to na stosowanie dobrze określonego protokołu, którego celem jest nadanie moim włosom objętości. Zaraz po umyciu włosów, nakładam Foamer bezpośrednio na nasadę włosów, a następnie suszę je i układam fryzurę. Dzięki temu, za każdym razem mogę mieć włosy niczym grzywa lwicy!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ