Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam domową kurację Keratin Therapy
Wypróbowałam domową kurację Keratin Therapy
Wypróbowałam domową kurację Keratin Therapy
Pielęgnacja

Wypróbowałam domową kurację Keratin Therapy

Dział
Po tym jak wypróbowałyście kurację Keratin Therapy w naszych salonach i stałyście się jej fankami, postanowiliśmy przedłużyć dobrodziejstwa jej działania w Waszych domach. W salonie wykorzystujemy cztery produkty, które nakładamy kolejno na włosy. Jednakże, do pielęgnacji domowej oferujemy Wam tylko trzy kosmetyki z tej serii. Co więcej, to niesamowite trio niekoniecznie zawsze jest potrzebne w komplecie! Wszystko zależy od rodzaju Twoich włosów oraz od zaleceń Twojego fryzjera!
 
Osobiście używam szamponu oczyszczającego i odżywki termoaktywnej. Mając włosy cienkie i wrażliwe, nie mam potrzeby używania maseczki, która mogłaby nadto obciążyć moje delikatne włosy.
 
Biorąc prysznic, najpierw zmaczam włosy, a następnie nakładam na nie odrobinę szamponu. Jest to idealny moment na wykonanie masażu skóry mojej głowy. W wyniku masażu szampon spienia się, a moja skóra może się odprężyć (podobnie jak ja sama). Następnie, szampon spłukuję obficie wodą.
 
Kiedy już skończę płukanie swoich włosów, przechodzę do odżywki termoaktywnej, którą spryskuję bezpośrednio na wilgotne włosy. Odżywka ochrania włókna włosowe i pozwala na przedłużenie działania szamponu. Staram się ją rozprowadzić równomiernie na włosach, a następnie przystępuję do ich suszenia i czesania.
 
Rezultat: moje włosy są zadbane, bardziej lśniące, niemal jak po wizycie u mojego fryzjera. Nareszcie mogę uzyskać taki sam rezultat, jak u profesjonalisty. Cudnie!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ