Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wypróbowałam Brush Cream
Wypróbowałam Brush Cream
Fryzura

Wypróbowałam Brush Cream

Dział
Dobrze jest mieć zdrowe, proste włosy pod ciągłą ochroną. Światło odbija się wówczas od nich w sposób szczególny, dzięki czemu wyglądają przepięknie, pozostając w najlepszej formie.
 
Przez długi czas szukałam produktu, który najlepiej nadawałby się do codziennego brushingu. Doskonałym rozwiązaniem okazał się Brush Cream od Jean Louis David. Stosuje się go przed wykonaniem brushingu, gdyż ma on w tym ułatwić, pomagając jednocześnie w uzyskaniu idealnie prostych włosów. Brush Cream świetnie się do tego nadaje, ponieważ nie skleja włosów. Jest wyjątkowo przyjemny w użyciu, a to za sprawą jego lekkości i świeżego zapachu. Tworzy znakomitą barierę pomiędzy moimi włosami a suszarką. Dzięki niemu moje włosy są nawilżone, miękkie i błyszczące.
 
Brush Cream nakłada się na wilgotne włosy, uprzednio umyte i podsuszone. Produkt rozciera się najpierw w rękach, a następnie na włosach. Trzeba nałożyć go równomiernie, aby nie posklejać włosów i uzyskać jednolity efekt. Następnie przystępuję do wykonania brushingu z pomocą mojej suszarki i okrągłej szczotki. Kiedy skończę już brushing, rezultat jest olśniewający: moje włosy są nie tylko sprężyste, ale co więcej idealnie ułożone.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ