Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

„Wyłącznie wyrazisty bob” : Amélie, 26 lat
„Wyłącznie wyrazisty bob” : Amélie, 26 lat
„Wyłącznie wyrazisty bob” : Amélie, 26 lat
Trendy i styl

„Wyłącznie wyrazisty bob” : Amélie, 26 lat

Dział
Twój wygląd? Moje ubrania i dodatki dobieram dość eklektycznie. Mój styl jest zależy od okresów mojego życia. Mam skłonność do upatrzenia sobie jakiegoś stylu, jakiejś rzeczy lub jakiegoś materiału i noszenia tylko niego! Obecnie wybieram głównie ubrania o pluszowej fakturze, powoli przygotowując się tym samym do zimy. Ubieram szeroki, luźny szalik z dużymi oczkami, a na nogi przyodziewam stylowe buty traperskie. Coś mi się wydaje, że moje buty na obcasie będą musiały teraz przeczekać w szafie kilka miesięcy….
 
Twoja fryzura? Lubię mieszać style w swojej fryzurze, choć nie jest to łatwe! Dłuższe włosy nie rosną z dnia na dzień, dlatego stosunkowo skomplikowane jest zmienianie uczesania w każdym tygodniu. Staram się więc radzić sobie inaczej… Przez pewien czas miałam przedłużenia, a następnie od razu zdecydowała się na krótką fryzurę w stylu chłopczycy. Od tego czasu moje włosy zdążyły podrosnąć. Obecnie po głowie chodzi mi grzywka! Tym bardziej, że mam dość szerokie czoło, a grzywka  świetnie zamaskuje te niedociągnięcia.
 
Twój styl dzisiaj? Po raz kolejny zdaję sobie sprawę, że i w tej kwestii idę pod prąd! Zauważyłam, że w tym sezonie szczególnie wiele mówiło się o krótkiej grzywce, jednak nie przekonało mnie to wystarczająco, by się ostrzyc w ten sposób. Jako, że moja fryzura to gładki bob, wolałam raczej postawić na długą i pełną grzywkę. Uważam, że idealnie komponuje się ona z moim bobem. Co więcej, przyznaję, że prostownica stała się moim najlepszym sprzymierzeńcem przy modelowaniu tej fryzury, godnej tancerki kabaretu paryskiego Crazy Horse!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ