Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

„Wyłącznie wyrazisty bob” : Amélie, 26 lat
„Wyłącznie wyrazisty bob” : Amélie, 26 lat
„Wyłącznie wyrazisty bob” : Amélie, 26 lat
Trendy i styl

„Wyłącznie wyrazisty bob” : Amélie, 26 lat

Dział
Twój wygląd? Moje ubrania i dodatki dobieram dość eklektycznie. Mój styl jest zależy od okresów mojego życia. Mam skłonność do upatrzenia sobie jakiegoś stylu, jakiejś rzeczy lub jakiegoś materiału i noszenia tylko niego! Obecnie wybieram głównie ubrania o pluszowej fakturze, powoli przygotowując się tym samym do zimy. Ubieram szeroki, luźny szalik z dużymi oczkami, a na nogi przyodziewam stylowe buty traperskie. Coś mi się wydaje, że moje buty na obcasie będą musiały teraz przeczekać w szafie kilka miesięcy….
 
Twoja fryzura? Lubię mieszać style w swojej fryzurze, choć nie jest to łatwe! Dłuższe włosy nie rosną z dnia na dzień, dlatego stosunkowo skomplikowane jest zmienianie uczesania w każdym tygodniu. Staram się więc radzić sobie inaczej… Przez pewien czas miałam przedłużenia, a następnie od razu zdecydowała się na krótką fryzurę w stylu chłopczycy. Od tego czasu moje włosy zdążyły podrosnąć. Obecnie po głowie chodzi mi grzywka! Tym bardziej, że mam dość szerokie czoło, a grzywka  świetnie zamaskuje te niedociągnięcia.
 
Twój styl dzisiaj? Po raz kolejny zdaję sobie sprawę, że i w tej kwestii idę pod prąd! Zauważyłam, że w tym sezonie szczególnie wiele mówiło się o krótkiej grzywce, jednak nie przekonało mnie to wystarczająco, by się ostrzyc w ten sposób. Jako, że moja fryzura to gładki bob, wolałam raczej postawić na długą i pełną grzywkę. Uważam, że idealnie komponuje się ona z moim bobem. Co więcej, przyznaję, że prostownica stała się moim najlepszym sprzymierzeńcem przy modelowaniu tej fryzury, godnej tancerki kabaretu paryskiego Crazy Horse!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ