Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wykonanie półkucyka o dwoistej strukturze
Wykonanie półkucyka o dwoistej strukturze
Wykonanie półkucyka o dwoistej strukturze
Fryzura

Wykonanie półkucyka o dwoistej strukturze

Dział
W sezonie letnim na topie są fryzury w stylu wet look, ale nie tylko. W tym roku niezwykle trendy będą także fryzury o dwoistej strukturze, będące połączeniem włosów suchych i efektu wet look. Dzięki nim twoje włosy zyskają elegancką i niezwykle naturalną stylizację.
 
Dla kogo? Półkucyk, podobnie jak kucyk, należy do kanonu ponadczasowych fryzur, które pamiętasz zapewne jeszcze z okresu dzieciństwa. Jest to fryzura niezwykle powszechna, jednak niedawno nawet i dla niej pojawiła się alternatywa: półkucyk o dwoistej strukturze. Dzięki tej fryzurze nareszcie skończysz z wizerunkiem grzecznej dziewczynki, a twoje uczesanie nabierze sublimacji i szyku. Pamiętaj, że fryzura ta najlepiej wygląda na włosach półdługich i długich, które najłatwiej wymodelować w ten sposób.
 
Wykonanie półkucyka o dwoistej strukturze. Fryzura ta zachwyca swoją dwoista naturą i fuzją dwóch różnych efektów. Włosy w stylizacji wet look na czubku głowy nadają fryzurze surowy i elegancki charakter. Z kolei, swobodnie rozpuszczone włosy na długości, które są spięte w półkucyka sprawiają, że całość wygląda naturalnie i przystępnie, a przede wszystkim jest łatwa do wykonania w domu.
Zacznij od wymodelowania włosów przy użyciu sprayu termoochronnego, który ochroni twoje włosy przed ciepłem suszarki. Produkt nałóż na jeszcze wilgotne włosy. Po skończeniu modelowania, wykonaj przedziałek, a dwa kosmyki włosów okalające twarz utrwal żelem. Staraj się go rozprowadzić równomiernie, aby uniknąć efektu tłustych włosów. Reszta fryzury nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów. Powinna być pozostawiona sama sobie – włosy mają być suche i naturalne. Ostatecznie więc twojej pracy będą wymagały jedynie włosy przy głowie.
Postaraj się, aby dwa kosmyki włosów, które utrwaliłaś żelem były ulizane i zaczesane do tyłu. To właśnie żel sprawi, że włosy utrzymają pożądany kształt oraz będą estetycznie błyszczeć. Wspomniane kosmyki powinny się łączyć z tyłu głowy. Możesz je upiąć wsuwkami, które są niemal niewidoczne we włosach. Tym sposobem stworzysz swojego półkucyka o dwoistej strukturze – letnią fryzurę, która w tym sezonie będzie na topie!
 
© Pixelformula / Pokaz Rag and Bone prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ