Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wykonanie plecionego kucyka
Wykonanie plecionego kucyka
Wykonanie plecionego kucyka
Fryzura

Wykonanie plecionego kucyka

Dział
Pleciony kucyk pojawia się na najbardziej prestiżowych wybiegach, pretendując tym samym do miana  jednej z najmodniejszych fryzur tego lata. Jest on łatwy w wykonaniu, szykowny oraz nadaje twojemu wyglądowi nutkę stylu bohemy. Nic więc dziwnego, że uczesanie to będzie oznaką mody i stylu w tym sezonie! Pamiętaj jednak o pewnej drobnostce: im dłuższe masz włosy, tym dłuższego warkocza będziesz mogła wykonać. Dlatego też, udany efekt końcowy uzyskają osoby, których włosy sięgają przynajmniej do ramion.
 
Poznaj nasze wskazówki, jak wykonać plecionego kucyka. Podzieliliśmy je na kilka etapów:
 
Etap 1:
Zacznij od delikatnego rozczesania włosów, starając się maksymalnie je wyprostować. Zbierz włosy, a następnie upnij je w wysokiego kucyka, którego zwiążesz gumką z haczykiem.
 
Etap 2:
Rozdziel włosy na trzy części tak, by powstały trzy pasma, z których spleciesz swojego warkocza. Przełóż pasmo znajdujące się po lewej stronie na prawo, przekładając je nad pasmem środkowym. Powtórz tę czynność zaczynając od pasma znajdującego się po prawej stronie. Jedynie pasmo środkowe pozostaje w tym samym miejscu.
 
Etap 3:
Spleć włosy w opisany powyżej sposób aż do końcówek, a następnie zwiąż je gumką z haczykiem o tym samym kolorze, co u góry.
 
Etap 4:
Chcąc utrwalić swoją fryzurę, spryskaj ją lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Balmain prêt-à-porter, Wiosna-Lato  2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ